Define Çubukları, Çubukla Boşluk ve Altın Tespiti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Ustam Rabbim canına gani gani sağlık sıhhat versin. Birde okuyabilirsem bu işi çözerim inşallah. Uzun yazıyı okumayı pek sevmiyorum o yüzden senin oralara ömrü yeterse gelip görsel ders almak isterim :)
Her zaman beklerim kiymetli ustam.

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ben de diyordum ki: "Çubuk kullanmayı biliyorum, efendim boşluk bulmayı öğrendim..." filan... Daha çok yol yürümem lazımmış; sayende fark ettim. Çok çok teşekkür ederim. Emeğine, enerjine sağlık ustam.

Sevgiler.

Tuna42

Member
Bilginize emeginize sağlık hocam. Yeni sistem çubukları çok merak ediyorum inş büyük bir oranda başarı saglarsiniz hayırlı ramazanlar saygılar BulursamKader25 hocam...

Son düzenleme:

jeolog

Co Admin
Co Admin
eline emeğine sağlık,
umarım sizin gibi biri daha çıkarda benim merakımıda giderir,
büyük ihtimalle insan anatomisindeki frekans ikiye ayrılmakta,
misal npn yada pnp gibi,
boşluk olduğundan çok şüphe ettiğim yerde dışa açılıyor,

bu yüzden dedim sizin bünyeniz pozitifse negatif olan tecrube sahiplerinden sizin gibi detaya giren çıkar inşallah,
çubuk ustalarını bekliyoruz
Kan grubum 0 (-), boşluk sınırlarında çubuklar dışa açılıyor, içeri adım attığımda yavaş yavaş içe doğru kapanıyor, çıkarkan dışa açılıyor ve çıktan sonra dikey baktığım yon istikametine geliyorlar. Su kanallarında dışa açılıyorlar, maden, metal, su üzerinde X yapıyorlar, sesli şekilde bir şey aradığımda %70 doğru istikamete yonelim gosteriyorlar. 0(+) olan arkadaşımda oda sınırında içe kapanım, içeride dışa açılım, X sadece metal olunca yapıyor.

Ibrahım2

Bilgili Üye
Eline sağlık ustam fakat sadece L çubuklardan bahsetmışsınız dörtlü çubuklardan bahasetsenız görüşünüzü alsak bunların hareketleri tamamen farklı varmı bı çalışmanız acaba

saftilki

Moderatör
Moderatör
sayın jeolog: gene geldik kan grubu olayınaaa:confused: bu kan grubu olayını konu sahibine danışalım bence, konuyu dağıtmamak amacıyla yani,

alıntı yaptığınız yerde kan grubuna kadar olan söyledikerinizi %100 mantıklı buluyorum, eyvallah sağolasın cvp için,
öte yandan ufaktan tırsmaya başladım çubuk işinden,

SAHBAZ

Bilgili Üye
Dostum emegine gonlune yuregine saglik cok guzel paylasim umarim definesohbeti ailesi olarak bizden medet umanlara bir parcada olsa isik tutmusuzdur hayirli aksamlariniz olsun..

Obenim58

Member
@ bulursamkader25 ustam on numara bir yazı olmuş .emeğine sağlık benim yönteminde senin anlattiginin aynı yanlız boşluk bende değişik şekil veriyor sanırsam.musadenle cubuklarim boşluk yönünde beni yönlendiriyor. Boşluk yönüne döndüğümde iki üç birleşmeye başlıyor.Devam ettiğimde sağ ve sol çubuklar tamamen kapanıyor.Boylece boşluğa girdigimi anlıyorum.Hafif geri çekilince tekrar çarpı yapıyor.tam kapandığı yere birtas koyuyor ve devam ediyorum takı arkayi gosterenedek.Daha sonra dönüp isaretledigim yöne doğru gidiyorum ve tekrar kapanınca diğer başlangıç noktasını buluyorum.Bu işlemi yan bolgelerdede yapıp odayı çiziyorum.calism a yapacağım yeri bu şekilde buldum.daha sonra sizinde anlattiginiz gibi sağ elime altın alıp icersini kontrol ediyorum.odanin uzun olan kısmında kuzey tarafı oluyor burası duvar dibi boyu altin gösteriyor Odanın diğer taraflarında hiçbir hareket yok.yorumlariniz için şimdiden teşekkürler.

Mrkn

Member
Elinize emeginize sagliklar olsun. Verimli bir paylasim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...