Define Çubukları, Çubukla Boşluk ve Altın Tespiti.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@ bulursamkader25 ustam on numara bir yazı olmuş .emeğine sağlık benim yönteminde senin anlattiginin aynı yanlız boşluk bende değişik şekil veriyor sanırsam.musadenle cubuklarim boşluk yönünde beni yönlendiriyor. Boşluk yönüne döndüğümde iki üç birleşmeye başlıyor.Devam ettiğimde sağ ve sol çubuklar tamamen kapanıyor.Boylece boşluğa girdigimi anlıyorum.Hafif geri çekilince tekrar çarpı yapıyor.tam kapandığı yere birtas koyuyor ve devam ediyorum takı arkayi gosterenedek.Daha sonra dönüp isaretledigim yöne doğru gidiyorum ve tekrar kapanınca diğer başlangıç noktasını buluyorum.Bu işlemi yan bolgelerdede yapıp odayı çiziyorum.calism a yapacağım yeri bu şekilde buldum.daha sonra sizinde anlattiginiz gibi sağ elime altın alıp icersini kontrol ediyorum.odanin uzun olan kısmında kuzey tarafı oluyor burası duvar dibi boyu altin gösteriyor Odanın diğer taraflarında hiçbir hareket yok.yorumlariniz için şimdiden teşekkürler.
Ustam yazimda da belirttim. Cubuk hareketleri herkesde farkli olabilir. Bosluk da carpi ve yanlara acilmasindan bahsettim amma sizdeki hareketinden, yani tam kapanma hali, bahsetmedim.

Hareketi dogrudur. Su ana kadar gordugum en buyuk cubuk ustasinda da sizdeki hareketi yapiyordu. Onemli olan hangi durumda ne isareti veriyor bunu tespit etmek. Zaten bu bilinmeden cubuk yurutmenin mantigi yoktur.

Yurumeye ve tespite Kuzeyden baslanmasi gerektigini soyleyen ustalar coktur. Bende farketmediginden bahsetmedim.

Bunu soyleyen ustalarimizin one surdugu Sebebi de cok mantiklidir. Siz ayni usulde devam ediniz, bence daha iyi sonuc alirsiniz.
Katkiniz icin tesekkurler...

Son düzenleme:

timur964

konularim
BulursamKader25 kıymetli ustam değerli bilgi ve de önemli bir konu çok da hoş bir sunum eline sağlık .. şu meşhur mineral konusunda kedi kumu yerine ben vitamin olarak kullandığımız ilaçlardan istifade ediyorum kullanırken aynı etkiyi veriyor böyle bir denemen oldumu fikrini almak isterim

BulursamKader25

BulursamKader25 kıymetli ustam değerli bilgi ve de önemli bir konu çok da hoş bir sunum eline sağlık .. şu meşhur mineral konusunda kedi kumu yerine ben vitamin olarak kullandığımız ilaçlardan istifade ediyorum kullanırken aynı etkiyi veriyor böyle bir denemen oldumu fikrini almak isterim
İlk kez duydum kiymetli ustam.
Biraz detay verirsen denemek isterim.
Denedikten sonra da gozlemlerimi paylasirim insallah.

SAHBAZ

Bilgili Üye
0 rh negatif kesinlikle sasmaz tecrubedir hayirli aksamlar..

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
benim çubuk hiiiç çalışmıyere .. başka yapacam onu deniyeyim bakayım daha sonra ama şimdi değil.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
emeğine sağlık...

Hırçın

Member
Emeğine sağlık usta ...parayla bulamazsın bu bilgileri yeminlen olsun.yüreğine sağlık .allah razi olsun

meraklıyız

Yeni Üye
Usta eline koluna yüreğine sağlık Allah razı olsun.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ve aleykum selam üstadım hepsini okudum Allah C.C sizden razı olsun. Bu hususta iki adet sorum olacak üstadım.
1-Arama-tarama esnasında rabıta uygunmudur. Sonuç sizde ne gösterdi?
2-Konunun en sonunda neden 26 Mayıs 2016 tarihli imzayı attınız bundaki keramet ve ya şifre nedir?
Selametle

BulursamKader25

Ve aleykum selam üstadım hepsini okudum Allah C.C sizden razı olsun. Bu hususta iki adet sorum olacak üstadım.
1-Arama-tarama esnasında rabıta uygunmudur. Sonuç sizde ne gösterdi?
2-Konunun en sonunda neden 26 Mayıs 2016 tarihli imzayı attınız bundaki keramet ve ya şifre nedir?
Selametle
Rabita uygundur kurban.:)

Tarihe gelince hata olmus hemen duzeltelim inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...