Define İşaretleri Kitabı Almak İsteyenler

DEFHUNTER

Yeni Üye
sevgili sözüdoğru, şahsen hobi sahibi olduğuna sevindim, bizde bu şekilde hobi sahibi olduk fikirlerimiz ve hayata bakış açımız değişti bunda hem fikiriz ;ama Ortada bir geçek varki okumakdan zarar geliyor bazende yeni öğrendiklerin eski öğrendiklerini unutturur bu ket vuruş seni hep karamsarlığa iter, malum herşeyi bilmekde bir şeye yaramıyor ''Şeytanda büyük bir alimdi ama ihlas yoktu'' anlatabiliyormuyum.Nice alimler vardırki cehennemin en büyük yakıtlardır. Yani okumakdan gelen yarar olduğu gibi zararlarda olabilir bu yüzden bir kitap alırkenki verdiğin karar Senin hayatındaki sapaklarada yön verebilir,bu yüzden biraz daha irdeleyip öyle karar vermende fayda var diye düşünüyorum.
Buradaki kitapların bir çoğu malumki kazanç amaçlıdır,kazanç amaçlı olan şeyde muhakkaki hile ve riya vardır.Nitekim haklı olarak öğrenmek istiyorsun bu konuda sana saygı duyuyorum ;zira doğru bilgi ilmen insanlık tarihinde hiç gerçek işlenmemiştir,bu yüzden deneme yanılma yolu sana daha yarar sağlıacaktır.
Mantık olarak buradaki ustalardan öğreneceğime bu kitaplardan öğreneceğim düşüncesi sende zuhur ettiyse bu düşünce zaman için seni tekrar buraya yönlendirecektir.''Hiç bilenle bilmeyen bir olurmu'' Doğru soru sormak akli ilmin en yücesidir bu yüzden soracağın sorular sana bu hobide ileri gitmene güç verecektir.
Tabi doğru yere ;)

iyi Formlar.

sözüdoğru

Yeni Üye
saygılar DEFHUNTER usta. öncelikle, kitaplara iktisatçı gözüyle baktığın zaman anlıyorsun ki seninde belirttiğin gibi kazanç sağlama amaçlı. elektronik ve dedektör firmaların yayınladığı kitap. bir tanesi iki yazar tarafından yazılmış. yazarları araştırdım ama pek ikna olmadım açıkcası. birazda merakım yüzünden aldım. kesinlikle üstadlarımdan fazla bilgi içeriyor daha iyi yol gösterir gibi kanılara saplanıp tüm define sohbeti sakinlerine saygısızlık etmek istemem. çürükte olsam bu toplumun bir halkası olmak her zaman daha iyi.

Falcom3375

Yeni Üye
Hocam bu kitapların hepsi birbirinden kopya ve içindeki tüm yazılar internette zaten mevcut.İnternetten ve forum sitelerinden kopyalanan para tuzağından başka birşey değil.

başbey

Yeni Üye
Hocam bu kitapların hepsi birbirinden kopya ve içindeki tüm yazılar internette zaten mevcut.İnternetten ve forum sitelerinden kopyalanan para tuzağından başka birşey değil.
aynen sana katılıyorum saten bende birtane mevcut okumaktan ileri gitmedi:230:ama yinede bütün fikirlere saygım var okumak güzel şey

MendereS

Bilgili Üye
yanarım yanarım neye yanarım biliyor musunuz arkadaşlar; biz forumlarda o kadar araştırıp yeni bilgiler elde ediyoruz maalesef bu kitapları yazanlar bizim forumda yazdıklarımızı derleyip toplayıp basıma veriyorlar al sana kitap. yurt dışı olsun içeride olsun edindiğimiz yeni bilgileri kitapta görünce vay beee demeden edemiyorum. sonuç olarak kitaba katkımız var; kitabın bize ne katkısı var ? sıfır :)

A

aga_0074

Misafir
Bende işaretlerin sirri kitabi var 2008 de almiştim bedava..ama kitabin %70 yalan...sallama işi

T

TTS

Misafir
aslında güzel bir konu ama piyasa kitaplarının %90 nı uydurmadır, bir zamanlar elime bir kitap geçmişti, 94 yıllarında, rumların itirafları diye, normal bir roman gibi gözükse de aslında tamamiyle bir şifrelerden oluşuyordu, ne hikmetse yok oldu bir anda, hep ilginç gelmiştir bana, fotokopiden çoğaltmıştım , arşivde olması gerekiyor, pdf olarak yayınlarım onu....

T

TTS

Misafir
Bu arada Kitap önerisi şu olabilir bence, Mitolojiler ve Semboller ( Mehmet Ateş ) arkeolojinin semboller ve resimler üzerinde ki gerçek tespitleridir.

A

aga_0074

Misafir
su anda paylastigin dosya iniyor sanirim bu paylasimi ben bir bucuk yil once indirdim..cunku dosyanin isminden tanidim..eger telefonunuzda e-book yoksa acamazsiniz...

BonesCrusher

Yeni Üye
doğrudur ağa.aslında altıngöz kitabını aramıştım pdf formatı olarak ama bulamadım.