Define Sohbeti Covid-19

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
maskeleri düşüyor işte gavurlar...
bitanesi de aşıları afrikalilar da deneyelim diyordu. onlar insan değil ya ondan... :mad:
Avrupa severler izlesinler sevdikleri Avrupa'nın halini, iki maskeye sattılar birbirlerini. Biz buna rağmen İspanya ve İtalya ya yığınla tıbbi malzeme gönderdik. Ben bu ülkeye de insaninada hayranım.

Son düzenleme:

Metalicvoice

Operatör
Avrupa severler izlesinler sevdikleri Avrupa'nın halini, iki maskeye sattılar birbirlerini. Biz buna rağmen İspanya ve İtalya ya birsururu tıbbi malzeme gönderdik. Ben bu ülkeye de insaninada hayranım.
he ya ben de hayranım ama
hep uç yaşıyoruz.
en iyisi de en kötüsü de bizde....

deli firat

DOĞACI
@Kamhi Leonard usta konuyu acmasa gıkımız çıkmazdı herhalde :) Biz yine işaretin sağına bak soluna git, gündelik forum hayatına devam. İnşaallah herhangi bir gazi çıkmaz forum ailemizden.
İnşallah basit bir soğuk algınlığı basit bir giriptir Allah şifa versin kardeşim tez elden geçer inşallah ama tedbiride elden bırakmayın derim test yaptırın tekrar geçmiş olsun

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
İnşallah basit bir soğuk algınlığı basit bir giriptir Allah şifa versin kardeşim tez elden geçer inşallah ama tedbiride elden bırakmayın derim test yaptırın tekrar geçmiş olsun
Eyvallah güzel ustam Allah razı olsun. Şu sıralar herzamankinden çok dua edelim abi.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Valla Kardasim tedbir aliyoruz,
Sozde tutuyoruz.
Lakin ben usandim bu virusden.
Virusle alakali hicbir programi izlemiyorum. Sabah aksam ekonomiye bakiyorum. Bizi bu virus degilde ekonomi sirt ustu dusurecek.
Degil biz tum dunya riske girdi.
Cok degil 4 ay sonra temel gidalar dahi buyuk sorun olacak.
Bizde olmaz amma dunyada yagmaciligin ne.oldugunun nasil oldugunun haberlerini izleyecegiz.
Herkes ayagini yorganina gore uzatsin.
Cok guzel gunler gelecek amma o gunlere kadar bu memlekette de cok acilar yasanacak. Allah cc yardimcimiz olsun. Amin.
Adi suçlar cogalacak gūn 1 oğūn 3 yagma olaylari cabasi.
Hasyaligi cikaranlar bunu bildigi icin aşi ve ilaclari mayisda piyasaya surerler guncel deyip hatirlatirim ustam

deli firat

DOĞACI
Eyvallah güzel ustam Allah razı olsun. Şu sıralar herzamankinden çok dua edelim abi.
Aynen kardeşim rabbim merhamet etsin biz günahkar kullarına dert ondan derman ondan inşallah rabbim dostları hürmetine tez elden bu hastalığın bu virüsü def eder bize düşen sabır tedbir ve bol dua ? inşallah

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Adi suçlar cogalacak gūn 1 oğūn 3 yagma olaylari cabasi.
Hasyaligi cikaranlar bunu bildigi icin aşi ve ilaclari mayisda piyasaya surerler guncel deyip hatirlatirim ustam
İnsallah Mayis da cikar.
Amma benim umudum yok aşida.

Eski dunyayi yikmadan yeni dunyayi dizayn etmek mumkun degil.

Verdiler korkuyu. Bu ivmeyi yakalamisken birakmazlar. Korkudan her zerremizi oynatacaklar gibi.
Ekmek sirasina bile gecersek garipsemeyelim.

Trump Kasim-2020 de yeniden Baskan seciline kadar aralarindaki bu savas bitmez. Olan arada dayak yiyen bizim gibi devletlere olacak.

Bu sene sehirlerde oturanlar Kurban bile kesemeyecek. Derneklere vekalet verecekler. Bu gunler iyi gunlerimiz buna inanin. 6 ay sonra bircok insan soyle diyecek: Keske bizde virus olup ölseydik. 6 ay diyorum, bu kadar yakin bir zamanda maalesef. İnsallah yaniliyorumdur. Bu konularda yanilmayi cok arzu ediyorum.

Allah cc yardimcimiz olsun.