Define tespiti için yeni bir Yöntem

kebikec

Member
niye ekmek kpyacagım ışı sapıttırma höbek efendi hangi müsluman altına ekmek kor bu aradada baslarım cinine
yukarıda değinilmiş odun külüne öyle bir kurban isterki senden en sevdiğini seçer mıh gibi kazınır beynine bu kurban kurban dıye gezersin uzak durun bugibi işlerden

D

deniz_efe

Misafir
yukarıda değinilmiş odun külüne öyle bir kurban isterki senden en sevdiğini seçer mıh gibi kazınır beynine bu kurban kurban dıye gezersin uzak durun bugibi işlerden
... ve kebikec kardeşim de olaya son noktayı koyar.
Bakın benim bir teorim daha var,
ister inanın ister inanmayın.
Hani cinci hocalara kankaları bir şeyler fısıldar ya;
10 da 9 u yalan 1 i doğrudur.
Çünkü verecekleri bilgilerin sınırı bellidir ve o sınırı aşamazlar.
Zaten amaçları da insanları yolundan saptırmak değil midir.
10 da 1 doğru verilen bilgi tutunca bizim hoca havalara girer.,
- Gördünüz mü der yanındakilere, nasıl da biliyorum...
Öte tarafta ise 3 harfli abi havalara girer,
- Gördünüz mü der diğer 3 harflilere, kerizi nasıl da kandırıyorum...
-1 yemlerim, 9 kandırırım bu böyle devam eder....
Kıssadan hisse tavsiyem, bu işlerden uzak durun.

Ekli dosyayı görüntüle 66249

HİTİTLİ

Bilgili Üye
... ve @kebikec kardeşim de olaya son noktayı koyar.
Bakın benim bir teorim daha var,
ister inanın ister inanmayın.
Hani cinci hocalara kankaları bir şeyler fısıldar ya;
10 da 9 u yalan 1 i doğrudur.
Çünkü verecekleri bilgilerin sınırı bellidir ve o sınırı aşamazlar.
Zaten amaçları da insanları yolundan saptırmak değil midir.
10 da 1 doğru verilen bilgi tutunca bizim hoca havalara girer.,
- Gördünüz mü der yanındakilere, nasıl da biliyorum...
Öte tarafta ise 3 harfli abi havalara girer,
- Gördünüz mü der diğer 3 harflilere, kerizi nasıl da kandırıyorum...
-1 yemlerim, 9 kandırırım bu böyle devam eder....
Kıssadan hisse tavsiyem, bu işlerden uzak durun.

Ekli dosyayı görüntüle 66249

Bu zatlar alaaddinin lambasından cıkan gibi tatlı şirin olsalar koynumda yatırırım valla .)))

star50

Member
cin diye bişey yok ama kardeşim hepsi zamanından beri uydurma

Kristof34

DogacıyıZ
Hoca sahiplenen canlının bizden adak istediğini o zaman malı bize vereceğini söyledi.... Daha önce böyle adak tecrübesi olan varmı. Biz istediği adağın ne OLDUĞUNU Öğrenmeye çalışıyoruz..... Adak horoz koç deve gibi canlılar olabilirmiş. Ya da insanda olabilirmiş. Öğrenmeye çalışıyoruz.... Hardal hadisesi Tecrübe edildi ve oldu. Benim içinde böyle Şeyler ilk kez Tecrübe edildi....
Yalandır. Kurban ve adak ancak Allah rızası için kesilir. Başka bir mahluka kurban adarsanız o mahluku ilah gibi görmüş olursunuz bu sizi şirk'e sokar. Hocanız bir haltı çözemez bunu zaten seninde canına tak ettiği zaman sende anlayacaksın. İşte o vakit beni bul olurmu? Sana iki resim arasındaki 7 farkı anlatacağım.

Kristof34

DogacıyıZ
Dostlar,hardal yada benzeri yöntemelerle yada hocalar yardımı ile herhangi bişey bulmuş kimse var mı aramızda?Bir tane sikke dahi olsa razıyım.Lütfen bizzat bulan ustalarımız,bendeki bu şüpheleri giderebilirmi?
Nasıl yardımcı olayım sana. Yazmış oolduğun tarife en uygun kişi benim. Hocaysa evet hoca ile bulunana malzeme var kardeşim. Hocacık değil ama hoca. Cinci üfürükçü değil (hoca)

karatoprak

Yeni Üye
Konu almış başını gitmiş. Konu içine yazılan yorumlarla konu farklı yönlere dönmüş, yine fikir çatışmaları çıkmış.Bana göre böyle, sana göre öylelerle hiçbir yere varılmaz. Cin diye bir şey yoktur diyende var. Neyse, ben hiç girmeyeyim diyordum ama girmeden yapamadım.

---- Şimdi kardeşim, tecrübeyle sabittir demek için ne yapmamızı istiyorsunuz? Adam çıkıp " Hoca" ile bir şeye ulaşmışsa eğer onu çıkarıp sitede yayınlasın mı? Ancak böyle mi inanacaksın? İnanma öyleyse.

----- Define tespiti yapmak için türlü türlü havas uygulamaları vardır, maneviyatına güvenen veya sırf merak ettiği için yapmak isteyen yapabilir, kimse kimseyi engellemiyor.

----- Cinler yoktur vesair kelamlar eden kişiler, herkes hür iradesiyle mes-ul dur. ALLAH Teala nın varlığına ve birliğine iman edip din-i mübin İslam ı seçenler (Müslümanlar) böyle bir cümle kuramaz-kurmaz. Belki bu arkadaş bilmiyor Kur-anın var dediği bir şeye yok demek insanı dinden çıkarır.Eğer aksi bir durumsa böyle söylemlerle Kışkırtma kimseyi.

----- Kurban konusu ise, Kristof Usta nın söylediği gibidir. Şeytanlara , ifritlere kurban adamış olursunuz. Kül konusuna gelince, oraya kül kesilecek hayvanın ne olduğunu öğrenmek için felan dökülmez. İşi bilen biri varsa eğer , cezaevi kurmak için temiz bir külü çeşitli uygulamalarla oraya belli bir düzen içersinde döker ve üstünü kapatır. Bunu her hoca zaten yapamaz. Yani cezaevine bir ifriti bağlayamaz. Tılsım ifritlerle yapılır.

------ Bu konu uzar gider, vakit gelince peyder pey yazılır.

Son düzenleme: