Define tespiti için yeni bir Yöntem

Cennetvari

Member
Çarpılma olacağını sanmam. Dua işi sonuçta.

Mosby

Yeni Üye
Can dostum Cosby susamıyorum deyip fazla girmedi yine konuya ama ben gireyim :) ya arkadaşlar akıl var mantık var öyle bir şey olmuş olsa herkes hoca olurdu. Ben hiç denk gelmedim şu ana kadar bir hoca efendinin bu konuda doğru söylediğini ya da denk getirdiğini. Lütfen itibar etmeyelim. Çarşı bunlara karşı :) saygılar.

Cennetvari

Member
Yoksa bu gibi mi. Bu yazdığımı başka arkadaş göndermişti. Ikisinide deneyin bakalım. Kesin gömü olan yerde deneyin ama.

Cennetvari

Member
Denemek göz çıkarmaz. 250 gr Hardal tohumuna olur olan. Hardal tohumu toplanan yeri 2 karış kazıp kül dökün ve ertesi gün gidip bakın külde ne izi çıkmış. Hocanın dediği bu.

Mosby

Yeni Üye
Sayın yönetici benim yazdıklarım neden çıkmıyor burada?

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Cennetlik kardeşim bişey olmazsa bahçede hardal yetişecek bahçeyi perişan ettim diye valide kovacak beni haberin olsun:174:

Cennetvari

Member
Bahçede demek. Ne var bahçede şüphelendiğin. Varmı hazine emaresi. Yoksa olmazsa hardallar suçlu duruma düşecek.

Cennetvari

Member
Yarın büyük gün desene. Bi araya toplanırsa millet makina Peşinde koşmaktan vazgeçer belki. Bakınca cevap yaz hemen.

sevdalı

Süper Moderatör
Süper Moderatör
:S: bişey olmadı cennetlik kardeşim sebze siparişlerime hazır ol

star50

Member
cinler var ve maddeye etki ettiklerini biliyorum ama insanlara etki ettiğine inanmıyorum. size her türlü şekilde görünebilir en korkunç şekillere girebilir ama bu demek değil ki size birşey yapabilirler. insanın en derin korkularını bilip onları kullanıyorlar. sen şu taşın yerini bana özelden at kardeşim gerisine karışma ne varsa ortak :D ;)
ne hikmetse bu cin bizim hititliye bela oldu halbuki iki düble rakı içip araziye cıksa cinlere kafa tutar :D
kendiside bir cin olur :D