defineciyi ispitleyenlere duyrulur

Karabulut

Operatör
Tanıdık düşman Sinsi dosttan iyidir Adam ben buyum diyor dikkat edin diyor Sanırım oda bir defineci :)

Tastan

Editör
8 sayfayı hayretle merakla okudum garip bir durum işaret yok kral yok bu arkadasın kullandıgından bende istiyorum :)

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
Çorba gelsinde devlet baba sağolsun onlar açtı bu işlerin yolunu.Vergide kesmiyor ödemelerden
ispiyonculuk yapan adam, hayatta bir baltaya sap olamaz, kendini oldu sanır, ama olamaz.
dua et ki bölgemde değilsin yoksa bilirsin, her zaman papaz pilav yemez

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Mal bulanındır
Bilgiler icin eyvallah Azizim.
Gercekten´de Manyak Para!
Kabaca 25.000TL. Büyük Para. Yilda 4 tane böyle sülüngen bulsan Köseliksin yani:)

isin garip tarafi, ibrahim Tatlises vs. sanatcilarin Koc ve Sapanci Holding´den daha fazla Vergi vermeleri vallahi takdire sayan bir durum! Acaba diyorum, Bunlari nasil köseye sikistiracagiz Ustam:)

Emegine Saglik...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Tanıdık düşman Sinsi dosttan iyidir Adam ben buyum diyor dikkat edin diyor Sanırım oda bir defineci :)
Evet kardes bizim uyelerden biri.adrenalin ariyo birazda psikolojik savas ile harmanlayip geyigin dibine vuruyor.cani saolsun .biz hanciyiz yolcu deil bunu bilsin yeter

Acemiavci1

Member
Devletin böyle saçma sapan işleri de var tabiki yalamanın biri burda orman mühendisliği okudu koskoca ilçede kimse sevmez o cocugu da geçenlerde Kave de konuşurken kulak misafiri oldum ben parasız kalmam dior param bitince arabama mazot alırım köylere yaylara gezmeye çıkarım illa ki yeni kesilmiş bahçe kazıgı görüyorum onları hemen yazıyorum rapor tutuyorum adam bası 200 er tl dior babası da odun satıyor ormancılarla anlaşmış 3 ilsaliye ile 10 kamyon odun gönderiyor 1 ormancılara olmak üzere bre hamına kaktımın olu şikayet edilen adamlardan birini tanıyorum adamın yemeye ekmegi Yok ağzım gözüm diyene kadar 2 senedir uğraşıyor simdi bu Allah tan reva mı bide malum prtinin yönetiminde adelet baya değişti ülkede

Mushap

Editör
Evet kardes bizim uyelerden biri.adrenalin ariyo birazda psikolojik savas ile harmanlayip geyigin dibine vuruyor.cani saolsun .biz hanciyiz yolcu deil bunu bilsin yeter
Bende merakla bekliyorum ne zaman saka yaptim ben falanca kisiyim diyecek diye.benden daha fazla bilgisi ve zamani var masaallah definecilik ile ilgili :)

Mushap

Editör
Devletin böyle saçma sapan işleri de var tabiki yalamanın biri burda orman mühendisliği okudu koskoca ilçede kimse sevmez o cocugu da geçenlerde Kave de konuşurken kulak misafiri oldum ben parasız kalmam dior param bitince arabama mazot alırım köylere yaylara gezmeye çıkarım illa ki yeni kesilmiş bahçe kazıgı görüyorum onları hemen yazıyorum rapor tutuyorum adam bası 200 er tl dior babası da odun satıyor ormancılarla anlaşmış 3 ilsaliye ile 10 kamyon odun gönderiyor 1 ormancılara olmak üzere bre hamına kaktımın olu şikayet edilen adamlardan birini tanıyorum adamın yemeye ekmegi Yok ağzım gözüm diyene kadar 2 senedir uğraşıyor simdi bu Allah tan reva mı bide malum prtinin yönetiminde adelet baya değişti ülkede
Siyasi iliskilendirme kardesim once o ve onun gibi kisilerin nasil bir inanca sahip olduklarina bir bak adamin taptigi put para dir belki put sadece tastan camurdan helvadan degil artik samirinin boguren buzagisindan daha cok boguren milyonlarca buzagi var kisacasi inanc meselesi.hz. omer in mum kullanirken ki hassasiyeti kadar beklemiyoruz elbette ama çalan tum milletin hakkindan caliyor ve bu sadece kucuk bir kismi .

Mushap

Editör
Isimin basina donmem lazim abilerim kardeslerim.nasibiniz sagliginiz huzurunuz bol olsun

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Senne tatli konusuyon boylee.agzindan bal akiyii.peki o sahsi bi taklaya getirsene..filanca yerde gomu ariyilar yada agac caliyilar diye yonlendir issiza.eyice oksa sonada sen ara gorevliyi filanca yerde hem agac caliyi hem define ariyi diye kendisini tarif et.accik kici yansin deyyusun

kabakburgiba

Operatör
Ooo defineci gördüğümde hiç affetmem açık açık yazıyorum bu zamana kadar 150 oldu sanırım yakalattım.Evimi barkımı arabamı onlar sayesinde düzdüm.Yakaladığım zaman affetmem.Kazma vurmadan ararım jandarmayı çorbam 1 ay sonra hesabımda sezon açılıyor bu sezon 2 araba daha alırım her halde.

Dürüstçe yazdım.Dostane Tartışalım
adamsın. dürüstçe yazmasını biliyon da .dürüst değilsin.