Değerli arkadaşlar uzman bilgilerine ihtiyacım var şimdiden tşk ederim

Tatlıcocuk

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 109976Ekli dosyayı görüntüle 109977Ekli dosyayı görüntüle 109978Ekli dosyayı görüntüle 109979Ekli dosyayı görüntüle 109980Ekli dosyayı görüntüle 109981Ekli dosyayı görüntüle 109982Ekli dosyayı görüntüle 109983Ekli dosyayı görüntüle 109984Ekli dosyayı görüntüle 109985

Arkadaşlar böyle bir yer işte gezdim foğrafladım hemen hemen her kayada simetrik oymalar var her taraf taş üstünde taş var gibi her baktığınız kayada bir veya bir kaç tane oyuk var.. Resimlere dikkatli bakarsanız yüksek bir kayada 2 tane kare kesim oyuk var resimin birisi yakın birisi uzaktan ne çıkılır ne inilir oraya nasıl yapılmış bu yer anlamadım yorumlarınızı bekliyorum her bir resim için lütfen.... tşkler

MendereS

Bilgili Üye
3. resim nedir dinazormu yoksa resim yanılmasımı gerçekten ilginç. sondan 3. resimde aynı onuda incelemek lazım.

Tatlıcocuk

Yeni Üye
Üstten üçüncü resim olan dikkatinizi çektimi hocam yukarda fil gölgesi var 2 kare olan iyi bakın üstüne fil gölgesi var evet dinazor suretide var kaplumbağa da

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 109986öncelikle bunlar işaret değil gibi işarete göre fazla büyük açılmış yada mağra mabet ağzına daha çok benziyor burayı iyi incelemelisin bazen böyle açık yerlerin içinde neler çıkıyor bilezsin kendini tehlikeye atmadan bi yolunu bul ve çık bak derim hayat paradan önemli ona göre diğer taşlara ve açık olan yere gelince boşluk konturolu yapmanda fayda var şüpeli yerleri gözle daha iyi görüyosun zaten tahta çekiç ve siteskop al ve dinleyerek bak boşluk varmı saygı vede sevgiler

Tatlıcocuk

Yeni Üye
Öncelikle yorumunuz için tşk ederim üstad çıplak gözle bakıldığında o kareler simetri bir kesim ve çok büyük kareler yaklaşık 2 metreye 2 metre var resim çok uzaktan çekildi birde dikkat ettiyseniz yukarısında bir fil gölgesi var saygı ve sevgiler tşkler

mazefe

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 110004

foto nun açısı ışık etkisi vs belki yanılıyor olabilirim ama sanki bir bayan ve kucağında küp var gibi.göz yanılsamasıda olabilir.üstadlarım daha iyi bilir...

Tatlıcocuk

Yeni Üye
Ewet bir kadın ve kucağında küp var bende aynı gördüm bunu

zoka

Yeni Üye
Arkadaşlar yeniden merhaba.. Bizler Türkiyenin 4 köşesinde ararken kısmet su borusunda çıktı.. İçinde altın taç ve boncuk gibi şeyler çıkmış kısmet. Biz Bursada 3 günlük bir kovalama peşindeyiz. Bir arkadaşımla bölgede tarama faliyetindeyiz. Kışın en güzel dönemler başladı köylerde kimseler kalmamış.. Herkese bol şans..
Haber: Çanakkale'de 3 lahit bulundu

fatih7979

Süper Moderatör
Süper Moderatör
sunu cukurunun oldugu yer guzel gorunuyor