Değerli ustalarım acil yorumlarınızı bekliyorum

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
mkdd merhaba.
Kesme taşlar güzel duruyor ama bir o kadarda anlamsızca bir hal almış .. Konuyu takip ediyorum ama bir türlü rayına oturtamadınız konuyu dağınık ilerliyor.
İhtimaller dünyası bu haliyle ne söylense boş .Makina felan hikaye eğer iradeniz var başaracağım diyorsanız çözülmücek bir sorun değil burda siz üstünüze düşenleri yapmanız gerekli sıra sizin sıranız ve usulunce konuyu geliştirirseniz burdaki arkadaşlar emin olunuz ki çoğu makinadan iyi sonuçlar almanıza yardımcı olacaktır. Daha önce yıkılmış bir yapı kalıntısı olabilir , zemin altı örülü yerin bir kaç parçasını sökmüş olabilirsiniz yani ihtimaller alır başını gider.
-Konuyu toparlayıp biraz daha size bağlı araştırma neticesinde bizlerde kafamızdaki soru işaretlerinden kurtulmuş oluruz .
-Kolay Gelsin .

mkdd

Yeni Üye
kazama dediklerinize katılıyorum tavsiyeleriniz için sağolun artık hayırlısı diyeyim çalışmalara tekrar daha profesyonel birşekilde bayramdan sonra başlıcam tabi ustalarım dediklerine dikkat ederek detayları aktarıcam sizlere ben bu alanda daha geniş şekilde çalışmaya devam etmeyi dusunuyorum

epy

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Çali altindaki kesimli yuzeyler sizi yonlendirecektir.meyilli gorunenen yuzeyde yukaridan gelen sadece milli toprak dolgu yapmis duzensiz tas dizimleri.mezar ihtimalini azaltiyor gomu icin yeterli derinlik yok gibi.kesimli yuzeylerin cali altina giden yonu isi netlestirir.allah gönlûnûze göre versin.insallah nasiplenirsiniz.

mkdd

Yeni Üye
@
epy
tavsiyeleriniz için sağolun herkesin fikirlerini aldık bundan sonra buna göre devam edicez