Değerli ustalarım görüşleriniz çok önemli

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Beynim yandı hocam :)
Senin gideceğın yeri Kara Mehmet işlemini bitirmiş ya,
bende Turko kardaşımıza, bize de böyle bir yer nasip olur,
altında da 5 oda olur, aradan yıllar geçer, birisi gelir oraya resimlerini çeker, paylaşır, Turko da bu resimleri görünce :
" uğraşma burası ile, burasını Kader usta boşalttı" der diye hayal kurduk bir an.
Durum budur kardaşım :))

oguzkagan

Bilgili Üye
Senin gideceğın yeri Kara Mehmet işlemini bitirmiş ya,
bende Turko kardaşımıza, bize de böyle bir yer nasip olur,
altında da 5 oda olur, aradan yıllar geçer, birisi gelir oraya resimlerini çeker, paylaşır, Turko da bu resimleri görünce :
" uğraşma burası ile, burasını Kader usta boşalttı" der diye hayal kurduk bir an.
Durum budur kardaşım :))

Bu kurduğunuz hayalin gerçekleşmesini yüce mevlam kazasız belasız gerçekleşmesini nasip eyler inşallah (amin) . ustam

Pscyhe

Engellendi
Turko ustadim deveye diken eşşeğede diken diyosun yani bu kara mehmet için..

Turko

Uzman
Ustam @Turko ustamın cevabını merak etmekle birlikte ne der bilmiyorum ama, ben derimki ; zengin yolunu dağdan tepeden aşırır,gariban yolunu düz ovada şaşırır... :)
Telekomünikasyon sektöründe bu işler daha hızlı oluyor diyorum..

Pscyhe

Engellendi
Turko üstadım diregi diken çadırı kuran malı alir diyosun yani....anladim...

oguzkagan

Bilgili Üye
Bu bölge 4000 yıl öncesine dayanan bir medeniyetin yapı taşlarını barındırıyor ve bu resimlerde bulunan kuyu gibi ama daha büyük olan yapı bölge halkınında bildiği üzere (bizatihi şahit olanlar var ) ülkemizin en bilindik işadamlarından biri + millet vekili + avrupa'dan gelen bir papaz ve sahip olduğu haritaya bağlı olarak üzeri açıılmış ve oldukça güzel sonuç alınmış bir yapı güneşin azizliğine uğradığımdan fotoğraf kalitesi düşük daha iyisini sunmak isterdirdim kıymetli forum sakinleri ve ustalarım...Ekli dosyayı görüntüle 191153

Girişin üzeri çalışma öncesi alında herhangibir yapı olduğuna dair bir ibare bulundurmuyormuş..

Ekli dosyayı görüntüle 191154

Duvar kısımları...

Ekli dosyayı görüntüle 191155

Bu tünel girişi gibi olan kısım bu yapının dibinde güneydoğu ve kuzey ayrıca güney batı olmak üzere 3 yönde bulunuyor.. Güney doğu kapısı hariç ki bu kapı tünele çıkıyor.. Diğer 2 kapı ince ir tabakayla kaplı imiş ve yüklü miktarda malzeme alınmış ..

Ekli dosyayı görüntüle 191156

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Şu kuyunun etrafında çubuk çalışması yapaydın tünel geçit vs varmı baksaydin