değerli ustalarım yardım ederseniz çok sevinirim!!!!

Şirvan

Operatör
Çubuk ve cihazla dolaş lahit olabilirtoprağın altında

contorium

Yeni Üye
Merhaba inşallah emeğiniz boşa çıkmaz gördüğümü kayada işaretledim ama benim burdan anladığım yada gördüğüm yılana benziyor lakin yakından bakmak gerekli yada daha iyi görebileceğimiz bir açıdan resimlemeniz gerekli siz araziye gidince bir alıcı gözle bakıp incelermisiniz göz yanılmasıda olabilir kolay gelsin.
Ekli dosyayı görüntüle 155951

BEYEFENDİ001

Member
Teşekkür ediyorum yorumlarınız için bugün öğleden sonra bölgeye gidicem detaylı fotoğraf çekerim

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Selamun Aleykum,
Kardasim,
Konunu bastan sona tekrar okudum.

Define isareti olan bir emare yok maalesef.

Bahcenin gecmisi, dedenin yaptiklari, bugune ulasan taslar burasinin elden gecmesi gerektigi bize ifade etmektedir.

Bu nedenle bir cubuk ustasi bu alani hem bosluk hemde degerli maden var mi yok mu tararsa akilda kalan tum sorulara cevap verilmis olur. Alan cubuk icin uygundur. Gunde 2000 metrekare rahat taranir en ince arastirmayla.

Kolay Gelsin

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
BulursamKader25 a.s kardeşim çubuk ile alan taramayı kendin yapabilirmiyim yoksa ustasımı olması gerekir
Kiymetlu Kardesum,
Cubugu ogrenmenin zarari yok, faydasu cok.
Yaklasik 5-10 sene surer usta olman.
Alan genis zaman dar.
Bence burasi icin hazir ustalardan birisi ile irtibata gec derim.

adem44

Bilgili Üye
Dörtlü alimiyyum çubuk sağ bileğine pet sise bagliyarak kullana bilirsin acemiler için uygun gagip ustanin isaretledigi yerde oda var gibi otlara bakarsanız kara seklinde farklilik var eski mezarlar bu şekilde anlasiliyor dikkatli bakis ile tas üstünde olsa da farkketmiyo kisaca GPR Lee insan gözünden daha iyi değil kullanma sini bilene