değerli ustalarım yardım ederseniz çok sevinirim!!!!

BEYEFENDİ001

Member
Ekli dosyayı görüntüle 156181Ekli dosyayı görüntüle 156182 Düz kayanın altına biraz kazdım bir parça uzun taş var fotoğraftaki gibi kayanın parçası değil baktım büyük taştan bağımsız, sonradan büyük kayadan kopmuşmudır bilemiyorum, kaya toprak üzerinde altında biraz boşluk var giremedim ağaç büyük kök salmış sizce buradan devam etmelimiyim yoksa burada zaman mı kaybediyorum

contorium

Yeni Üye
Ekli dosyayı görüntüle 156174Ekli dosyayı görüntüle 156175 @contorium kardeşim yılan olarak gördüğün figürü yakından çektim evet benziyor iyice temizlenip tekrar bakmam gerekiyor sence yılan mı
Selamün aleyküm kardeşim Hayırlı bayramlar,
Resim için şunu söyleyebilirim bana göre hala yılan olarak geçerli ustalarda baksınlar tecrübe bilgi herzaman kişilerde üstünlük gösterir,yılanın bulunduğu kayayı geniş açılı ve kafasının olduğu alanın ön tarafını görebilecek şekilde resim,baktığı yönün resimleri,özellikle baktığı yönün arazi toprak resimleri,dere baktığı yöndemi,boyunun ölçüsü,yakınlarda mağara varmı,bu bilgiler ilerlememiz için gerekli bilgiler lakin ustalar yılan değil derse karar senin saygı duyarım, selametle allah kolaylık versin.