değerli ustalarım yorum yapabilir misiniz rica etsem

riyala

Aktif Üye
ustam kafanin ustunde sagi gosteren ucgen uclu ok okun baslangic kismi ise agzi solu gosteren v ile birlesmis

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Mübarek siyah kurt siyah kaya demiyorsun beyaz kayada kurt diyorsun. Kurtu aramaktan bi hal oldum. Ama buldum bulmasına da bu bizim bildiğimiz kurtlardan değildir. Kesinlikle Çok tehlikelidir. Kurtun çevresinden ayrılma mal uzakta değildir kurt bekçidir.Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 135863

riyala

Aktif Üye
ustam size garip gelebilir buralar bizim arazilerimizdir.buraları tamamen çocukluğumdan bu yana gördüğüm rüyalar vasıtasıyla tespit ettim. daha bir çok nokta bu alanda rüyalarımda altın bulunduran bir yer olarak goruyordum ben bilincalti oyunlar olarak algiliyordum.lakin define sitelerini takibe baslayinca yavas yavas ruyalarim anlam kazanmaya basladi bilgiler edindikce ve ruyalarimdaki noktalar tek baskalari tarafindan acilmaya baslayinca evimizin civarindaki bu yerler tekrar gozden gecirdim.bir yakinima bu alanlari paylastim kendisi de cok amator.alani birine cubukla taratti bir horasan tespiti mezar alanları tespit etti tabi gözönünde oldukları için müdahale değil inceleme bile sıkıntı yaratıyor hakim tepede vadi içi yerleşime bakıyor burası.kurt bulunduğunu söylediğim kaya ruyada altın para bulduğum yer olarak görünüyordu.taramaya boşluk alınamadı .geçen hafta yakınında alanı istişare ederken mezar basayagi gördüğüm bir yer vardı üzerine gelip durdum burda bir gariplik seziyorum dedigimde yakınım burda iki mezar tespit ettik deyince başımdan aşağıya kaynar sular dokuldu özellikle kurtlu kayayı sordum ona o an .bir şey tespit edemedik onda dedi.bu cevap beni ikna etmeyince arşivi tekrar taradim kurdu farkettim simdi ordan biraz uzaktayim o nedenle isareti yakindan gorunceye kadar sizin yorumlariniza sundum .sayet bu kurtsa neden bosluk vermedi gomunun derinlerde oldugunu koruyucu olarak kurdun kullanildiginida biliyorum izlenilecek yol ne olmali iste onu bilmiyorum ya da isaret te yaniliyor muyum

riyala

Aktif Üye
Mübarek siyah kurt siyah kaya demiyorsun beyaz kayada kurt diyorsun. Kurtu aramaktan bi hal oldum. Ama buldum bulmasına da bu bizim bildiğimiz kurtlardan değildir. Kesinlikle Çok tehlikelidir. Kurtun çevresinden ayrılma mal uzakta değildir kurt bekçidir.Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 135863
ustam kurdun onundeki beyazli sola bakan kadin silueti goruyorum

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Çubukla değerli maden tespiti yapılır.
Buradaki en sıkıntılı şey mineraldir.
minerali çözen bir çubukçu bulursanız - sizin arazi çubuğa uygun-
mezarları, mezarların içindekileri, kurtun etrafındakileri ne varsa derinliğine kadar söyler.
Gerisi ise nasip.
Gelecek kişiye hiçbir bilgi vermeyin. Sadece araziyi gösterin. Çubukları kurunca da ona sırtınızı dönün.
Sizin düşünceleriniz çubuğu etkilemesin. çubukçu da işini yapsın.
Kolay Gelsin.

riyala

Aktif Üye
ağzınıza sağlık ustam cubukla tespitte ben bulunmadım bulunamamda ben sadece şüpheli bulduğum yerleri ifade ediyorum hepsi bu .zaten yaşadıklarım ruyalarim başımdan geçenler allak bullak etti beni şubat ayında hissettiğim yerlerden bir çuval mal götürüldü ben içimdeki karmaşayı netlestirmeye çalışıyorum . yıllar önce gezerken şu birikintisi için tahta mezar başa ayakları görmustum gündüz gözüyle .kimse bana inanmadi sacmaladigimi söylemişti ailem ama geçen hafta oraya gidip burda farklı bir enerji hissediyorum deyince zaten bursa iki mezar tespiti yaptık denilince bana ben zaten darmadağın oldum

riyala

Aktif Üye
üzerinde bu tür işaretlerin olabileceği kayalar olmalı etrafta onları araştırın. Sanırım bulabilirsiniz. İşiniz biraz zor ürkütücü bir yere benziyor gerek kaya şekilleri gerekse toprak türü olarak ama sonuçta yaşadığınız yer. Bu arada bir yılan kamera varsa elinizde o kaya boşluklarında ve deliklerde çok işinize yarar.Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 134994
ustam sigmanin üstünde D işareti var ve sigmanin sol köşesinde ona yönelmiş bir balık var ustalarım bunları yorumlayabilir misiniz