değerli ustalarım yorum yapabilir misiniz rica etsem

riyala

Aktif Üye
ustaların yorumlarinizi esirgemeyen lütfen konu gunceldit

Pscyhe

Engellendi
Ekli dosyayı görüntüle 137866 beyazla isaretledigim yeri bi kkntrol edin goz yanilmasi degilse mihrap var sanki...kayanin kendisi bile bi tuhaf kayayida bos gecmeyin..kirmizi isaretli yer diger resim acisinda bakinca yigma gibi geldi bana orayida bi elden gecirin..

Obenim58

Member
2.fotograf soldaki taş Arslan kafası deyilmi diğerinde kirmislar sanirim

ragıp

Uzman
@riyala

ikinci resimde bir aslan başı var
bu birini bekliyor
hemen arkasına çapa sapı vb bir şeyle vur boşluk sesi alacaksın
aslanın, hemen arkasında çok güzel bir mezar var.
onu sakın ihmal etme
ihmale gelmez

selametle

Pho34

Member
Kafanızda hoş bir konu var, önünüzde bilgisayar-klavye ve düşünceniz tümüyle yazmaya ayarlı.. Size tavsiyem; kafanızda hayali , her şeyi bilen bir varlık yaratmayın.Paylaştığınız fotoğraflara gelirsek, işaret haricinde herkesin baktığında görebileceği şeyleri görüyorum.. Saygılar

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 138281
tahminim hediyen de burada olabilir ... M olan işaretin orada olması şüphelendir di .. orada son nokta olarak + aradım ama emin olup işaretliyemedim .

X koyduğum yer banaa horosan gibi geldi orayı ağaç takozz alıp tokmaklaa bakalım diğerlerinden değişik ses verecekmi ... 1 de orada + işareti bulur san küçücükte olsa tamam demektir

+ işareti yere çok yakında olabilir gerekirse kayanın dibindeki toprağın az altınada bakabilirsin ..... kolay ve rast gelsin

riyala

Aktif Üye
Kafanızda hoş bir konu var, önünüzde bilgisayar-klavye ve düşünceniz tümüyle yazmaya ayarlı.. Size tavsiyem; kafanızda hayali , her şeyi bilen bir varlık yaratmayın.Paylaştığınız fotoğraflara gelirsek, işaret haricinde herkesin baktığında görebileceği şeyleri görüyorum.. Saygılar
hayal mi kurmaca mi her şey bilen bir varlık mi ....lütfen üslubunuza dikkat edin .sanırım yazdiklarimi dikkatli okumadınız ne olup olmayacağını anlayabilecek yaş ve zekadayim aynı zamanda bir bayan ve bir eğitimciyim.bodoslama yorum yapmak hoş olmadi.elestiriye acigim ama incitme yerme gayesiyle yapilana degil.isaret haricinde gorduklerim yani dogal demissiniz su kadarini da belirteyim bu siteye yeni üye olmak demek acemi olduğunu göstermez .şu da var bilgi anlamında ki limitim kıymetli ustalar yapılan tarafindan yorumlarla teyit edilenlere birlikte değerini bulmuştur.sözün kısası tarz ve üslup yapıcı yol gösterici olmaktan ziyade rencide edici olmuş ama farklı bir görüş bana da saygı duymak düşer .

riyala

Aktif Üye
Ekli dosyayı görüntüle 138281
tahminim hediyen de burada olabilir ... M olan işaretin orada olması şüphelendir di .. orada son nokta olarak + aradım ama emin olup işaretliyemedim .

X koyduğum yer banaa horosan gibi geldi orayı ağaç takozz alıp tokmaklaa bakalım diğerlerinden değişik ses verecekmi ... 1 de orada + işareti bulur san küçücükte olsa tamam demektir

+ işareti yere çok yakında olabilir gerekirse kayanın dibindeki toprağın az altınada bakabilirsin ..... kolay ve rast gelsin
ağzına sağlık ustam en kısa zamanda yeni görüntü eklenecek