değerli ustalarım yorum yapabilir misiniz rica etsem

ragıp

Uzman
@riyala
nal, tek başına bulunmaz, ustam
nal var sa, yakınında da tay nalı, yani daha küçüğü bulunmalı
bu nal da aklında bulunsun, gittiğinde bütün ustaların söylemlerini
arazide canlı canlı görmek, çok daha mantıklı olacaktır
bazen fotoğraflar, fotoğrafa düşen gölgeler de kişiyi yanıltabiliyor

allah hakkında hayırlısını versin
hayırlı kandiller, hayırlı bayramlar
selametle

riyala

Aktif Üye
çok sağol ustam ALLAH RAZI OLSUN sizin nezdinizde tüm forum üyelerinin ve ustalarımn kadir gecesini kutluyorum

riyala

Aktif Üye
ustalarım hayırlı bayramlar . bayramda ancak bu kadar çekebildim bu kaya önceden resmini attığım kara tas ta kara kurt figürünün olduğu kayanın sol kısmındaki kaya.nal figürü diye bahsetmiştim emin değilim.yanında iken net gelmedi bana ama fotoğraflarda beliriyor.şimdi siteye atmak için kontrol ederken oymayi farkettim.çok güneş vardı çekerken yansımadan kayaya bakamamıştım.sadece telefonu yöneltmiştim alana şimdi değerli yorumlarinizi bekliyorum

riyala

Aktif Üye
bu arada kayanın malzemesi harç gibi dökülüyor artık o nedenle nal /yılan figürü niteliğini neredeyse kaybetmek üzere.dokunmak bile zor

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Değerli hocam nal olsa fazla uzağında olmayan ikinci küçük bir nal daha olmalı karşısında kaya var ise ilk o kayada arayın derim onu buldunuz mu resimleyin bakalım. Son resimdeki oyuk ise kışın kayadan akan su ile oluşmadıysa sunaktır. Bu da mezar der. Ayrıca bulunduğu kaya at kafasını andırıyor. Ağız kısmında X yaptığım yerde içe giden delik var gibi kontrol ediniz derin ise ruh deliği olma ihtimali vardır. İçeri yılan kamera salmanızı tavsiye ederim. Ayrıca sunağın hemen altında girişi olma ihtimali kuvvetlidir biraz geriden resmi varsa yükle. Diğer yanında başka bir hayvan figürü var ki o da direk kurta bakıyor. Aynı zamanda kurt bu mezarında bekçisi olabilir. Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar. Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 146413

riyala

Aktif Üye
kiymetli ustam yorumunuz icin teşekkür ederim.karşısında kaya yok sağ yanında sadece siyah kaya var.bahsettiğimiz kaya sanki farklı figürlerle birbirine tutturulmuş gibi.belki haddimi aşmış olacağım ama sun akli kaya önüne bakan bir ayı kafasını daha çok anımsattı bana .burnunun altını carpiyla isaretlemissiniz zaten .sağ kulak ve gözü daha büyük görünüyor.sağ gözden bir kanal sizin çarpı koyduğunuz yere gidiyor gibi.tekrar söylüyorum haddimi aştımsa affola

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Estağfurullah tabiki verdiğiniz bilgiler önemlidir orada yerinde gören sizsiniz bu yüzden ayı diyorsanız ona göre yorum gelecektir ustalardan. Siz X yaptığım yere bir göz atın bakalım delik varmı yokmu?