değerli ustalarım yorum yapabilir misiniz rica etsem

mayhem

Co Admin
Co Admin
Bu rüyaları birtek sizmi görüyorsunuz size eğer yer gösteriliyorsa bunun anlamları değişir benim ailemde 6 kişi gördü ve türbe yapıldı o gösterilen yere aynı yeri gördüler bilgin olsun arkadaşlarda bildiklerini yazıcaklardır iyi formlar.

riyala

Aktif Üye
Bu rüyaları birtek sizmi görüyorsunuz size eğer yer gösteriliyorsa bunun anlamları değişir benim ailemde 6 kişi gördü ve türbe yapıldı o gösterilen yere aynı yeri gördüler bilgin olsun arkadaşlarda bildiklerini yazıcaklardır iyi formlar.
ustam sadece ben zaten rüyalarımı kimseyle paylaşmadim dolaylı yollardan ışte şurada bir şeyler olabilir gibi ifadeler kullanıyorum.ama asıl iki mezar yeri daha var ikisi müslüman mezarı olarak görünüyor mezarları yazıları bile osmanlıca ki biraz bilirim ama okuyacak kadar göremiyorum rüyayı .muhacirlikte kaçış güzergahı olarak kullanılmış duyumlarıma gore yakınının getirdiği çubukçu arkadaşı iki mezar tespiti yaptığı yer ile 20 metre var aralarında..ama inşaat yaptırdığımız yere 5metre var yok inşaat çöktü ustalar her sabah malzemeleri dağınık buluyordu .karşı yamaçtan komşular gece ateş yandığını görüp arıyorlar daha bir çok şey bunun gibi.bir mezar yeri daha var alanın dışında gördüğüm ama kişi cinayette kurban gitmiş gizlice gömülmüş olarak görüyorum son olarak kurtul kaya altın para bulduğumu görmüştüm çok önceleri öylece hafızamda çakılı kaldi

Brkcll

Engellendi
riyala

Bu tarz yerlerde bunlar normal bende trabzonluyum bilirim bu olayları inşallah aydınlatabiliriz

Son düzenleme:

ragıp

Uzman

riyala
sizi rahatsız eden mendebur bak bu resimde :)
yukarı doğru sivri görünen kayanın ucunda, kocaman gözlü tebessüm ediyor

selametle

ragıp

Uzman
@riyala
Umumiyetle rüya, uyanıklık halinin bir uzantısıdır; etkisinde kalınan sevindirici veya üzücü olayların uyku halinde yaşanması olayıdır. İslâm'da rüya hukukî bir kaynak ve delil değildir. Yalnız gören kişi ile alakalıdır. O kişi de bu rüyasını hayra yorar ve bu rüya yalnız kendisini bağlar.

Rüya, "Allah Teâlâ'nın melek vasıtasıyla hakikat veya kinaye olarak kulun şuurunda uyandırdığı enfusî idrakler ve vicdanî duygular veya şeytanî telkinlerden meydana gelen karışık hayallerden ibarettir" şeklinde de tarif edilmiştir.

dolayısı ile rüyaların gerçekle pek alakası yoktur
o evde doğmuş, büyümüş olmanızdan dolayı allahın size lutfettiği bir parayı melekler aracılığı ile size bildirmişte olabilir

selametle

Son düzenleme:

riyala

Aktif Üye
Allah razı olsun ustam.rüya konusunda çok araştırma yaptım .ama içinden çıkamadım .bahsettiğiniz figür hakkında bu şekilde yorum yapan bir sizsiniz.uzun süre sahte işaret olduğunu düşündüm ama şu an sanki arazinin krokisi olabileceğini düşünüyorum .gerçi araziye oturtmaya çalışıyorum ama olmuyor böyle bir figür hiç görmemiştim gözler hadi tamam desem gövde kısmı bir garip basının üstünde üçgen var onu değerlendirdim bu defada ok işareti devreye giriyor.ama bu alanla ilgili bilgilerin özetlediği bir resmi gibi geliyor bana

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

ustalarım ben sadece dikkatimi çeken yerleri (belki doğal ya da göz yanılması) çiziyorum,bir işaret bile doğru olsa fayda fayda diyorum. bu nedenle samimiyetimi güvenmenizi ve hoş görmenizi rica ediyorum.
saygılarımla

Son düzenleme:

riyala

Aktif Üye
ustam emeğinize sağlık su aslan figürü benzetmesi güzel olmuş diğer işaretlerde anlamadığım bazı işaretler var anlamlarını belirtebilir misiniz rica etsem

ragıp

Uzman
@riyala

hoş geldin
yaklaşık 25 gün sonra tekrar geldin
konu üzerinde herhangi bir gelişme kaydettik mi?
ne alemdeyiz?
en hakiki, emare, benim görüşüm
bekçilik yapan Aslandı, arkasına bak demiştim
bakabildiniz mi?

selametle

riyala

Aktif Üye
ustalarım konu günceldir henüz gidemedim mekana bayramı bekliyorum.ama akşam tekrar bakarken bir resimde nal işareti dikkatimi çekti.siyah kayada kurt figürü diye bahsettiğim resimde figürün sol yanındaki kayanın etek altına yakın bir yerde ağzı yere doğru. muhtemelen resim büyüyünce dağılacaktır ama yine de rica etsem bakar mısınız? yanılıyor olabilirim de.sizce nal ise kurt figürüne böylesine yakın olması ne anlama gelir .yoksa bağımsız mı değerlendirmek gerekir.