Deliden herkese selam olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Kamhi Leonard

PiSaGoR
Hayırdır usta, neyin atar gideri bu? Kötü birşey mi yazmışım, bir daha oku yazdığımı? Ben de eski ben olsaydım bu yazdığına ağır yazardım, bilesin...
Saygılar...
ağır olalım ortalık zaten yanıyor
söndürmeye helikopterimiz yok
..🙄
eski bencilik oynicaksak benden eskisi yok 😎

RONİN

Member
ağır olalım ortalık zaten yanıyor
söndürmeye helikopterimiz yok
..🙄
eski bencilik oynicaksak benden eskisi yok 😎
Usta benim kötü bir söylemim yok, @deli firat ustama da zaten kötü birşey söylemem, ister 40 sayfa olsun, ister 400 sayda. Ben sadece nükte yaptım 'aman aman nereye geldik' yazarak. Eskisinden yenisine herkese saygım sonsuzdur burada.

deli firat

DOĞACI
Usta benim kötü bir söylemim yok, @deli firat ustama da zaten kötü birşey söylemem, ister 40 sayfa olsun, ister 400 sayda. Ben sadece nükte yaptım 'aman aman nereye geldik' yazarak. Eskisinden yenisine herkese saygım sonsuzdur burada.
Gardaş ben yanlış anlamışım kusura bakma hakkını helal et gardaş benden rahatsız olanlar var onun için birden patladım ama ciddi duruldum bir mübarege söz verdim polemiğe girmem tekrardan yazayım hakkını helal ett gardaşım 🌹

deli firat

DOĞACI
konu 4000 sayfaya ulaşmadan kilit atılmaz..
arada sohbet ettiğimiz bir tek bu konu var , oda kilitlenirse eyvahki eyvah.
bu eş dost sohbetleri takılmaları olmazsa ne işimiz var forumlarda
Kıymetli ustam huzuru bozan olmak istemediğim için böyle bir talebim oldu harbi deliyim dakikalarım bile birbirini tutmaz 😁bilmeden birinin kalbini kıracak bir şey yazarım sonra vicdanıma hesap veremem ondan kapanması daha iyi

eski

Editör
Kıymetli ustam huzuru bozan olmak istemediğim için böyle bir talebim oldu harbi deliyim dakikalarım bile birbirini tutmaz 😁bilmeden birinin kalbini kıracak bir şey yazarım sonra vicdanıma hesap veremem ondan kapanması daha iyi
bizler biribirimizi iyi tanıyoruz , huzur bozanlar bizlerden eskilerden çıkmaz, anlaşmazlıklar çıksada düzelir gider. kasıtlı huzur bozma amacıyla gelenler zaten alacaklarını alıp gidiyorlar. böyle iyi .. konunun yükünü sen taşıyor görünsende o kadarda bizlerde sorumluyuz... için rahat olsun.
yıllarca emeği geçen arkadaşları sohbet ortamında görmek keyif verici. yoksa forumlardan alacağımız bir şeyler kalmadı. gerekirse hangi konuda hangi ustadan bilgi alabileceğimizi biliyoruz direk ona yazarız. burada olma amacımız bilgi almayı geçi artık... Dostlarla sohbeti ve tatlı nükteleri arıyoruz.

eski

Editör

RONİN

Member
Gardaş ben yanlış anlamışım kusura bakma hakkını helal et gardaş benden rahatsız olanlar var onun için birden patladım ama ciddi duruldum bir mübarege söz verdim polemiğe girmem tekrardan yazayım hakkını helal ett gardaşım 🌹
Eyvallah ustam, benim de yanlış bir söylemim olduysa hakkını helal et, affola.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...