Deliden herkese selam olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gülbahçeli

Editör
Selamünaleyküm fırat ustam hadi muhabbet ama çay cayyyy ben çay icmedimmi bir acaip oluyorum gözlerim görmüyor kulaklarım duymuyor.:coffee::LOL::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::coffee::cry:
tevfik usta çay diyosunda kahve fincanlarını dizmişsin hep çay tamamda hiç kahve yapan yok kahvenin kırk yıl hatırı vardır deniyor demekki kimse kırk yıl hatır istemiyor onun için hep çaydan gidiyor ;) kulaklar duymuyor gözler görmüyorsa demekki sende bizim gibi dinazorlar gurubuna katılmaya yaklaşmıssın :D🌹:coffee::coffee::coffee:kahveler benden fırat birinide sen iç @dardanos yok o kayıplarda cezalı;)

tevfik

Aktif Üye
tevfik usta çay diyosunda kahve fincanlarını dizmişsin hep çay tamamda hiç kahve yapan yok kahvenin kırk yıl hatırı vardır deniyor demekki kimse kırk yıl hatır istemiyor onun için hep çaydan gidiyor ;) kulaklar duymuyor gözler görmüyorsa demekki sende bizim gibi dinazorlar gurubuna katılmaya yaklaşmıssın :D🌹:coffee::coffee::coffee:kahveler benden fırat birinide sen iç @dardanos yok o kayıplarda cezalı;)
Selamunaleyküm evet sayın ustam çok haklısınız fırat ustamın çaylarını görünce ben kahveyi unuttum başta ben olmak üzere bu 40 yıllık hatırdan faydalanmak isterim ben kahve çay birde LM Uzun oldumuda Dünyayı verseler istemem ben sonra bu dinazor gurubundan geriye bile dönüş yabıp tarihi eser kemiklerine adayım. :unsure: :love: saygılar.

deli firat

DOĞACI

deli firat

DOĞACI
Eyvallah deli usta baş tacisin :) Sitede çay senle bir başka oluyor.
Eyvallah kıymetli ustam 🌹 onuda bize çok görenler var ne zararı olduğunu bilsem zoruma gitmez la gardaş benim işim bir kaç gönül dostu ile onlar için arada gelirim genelde hiç bir konuya yorumda yapmam gereksiz polemiğe girmemek için ama ne hikmetse bele bizi arıyor 🤔

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...