Delikli Taş Üzerinde Merdiven;

Apollon01

Moderatör
Moderatör
bu delikli taş içinde karşıyı baktığı yeri çekmek istedim bu görüntü çıktı ustalar, sanki yılan kabartması var bunu da bir görün bakalım, hayırlısı olsun inşallah
@ragıp @may77 @bozoklu @uçmuş @poseidon2023 @kazama @Melleibrahim @adil_e @mucit @Mirkut APOLLONUS The Thing

ustalarım bu Deliklitaş icinde n baktığı yeri fotoğraf lamak istedim ama fotoğraf makinesi bu kadar icine girdi bende içini çektim kabartma yılan var sanki bana ne dersiniz

Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Son düzenleme:

Apollon01

Moderatör
Moderatör
Orjinali

Orjinal resim ve çizdiğim

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Yilan degil kardesim, sadece bir golge oyunu. Yinede ustalar bakarsa netlesir. Selametle

mucit

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Apollon01 buralar daha önce soygun yemiş mağra yeraltı mezarlığı gibi yada yerleşim yeri mihraplar hediye koyma yerleri muhtemel tapındıkları figürleride koyuyo olabilirler burda yapman gerekenleri bir çok arkadaş yazmış zaten cihazla bu bölgeyi çok iyi gezmen lazım şüpeli birden fazla yer var hepsi işaretlenmiş arkadaşlar tarafından emin olamadığın derin olabilecek yerleri çubukla boşluk bakarsan daha net olur ama çok önceden soygun yemiş gibi duruyor bu bölge kıyıda köşede saklanmış varsa en iyisi cihaz dedektörle bir gün değil bi kaç gün her yerini gezmek nasibin bol olsun hayırlı cumalar