Delta pulse 3S de takılma?

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Kulanıcı arkadaşlar, benim cihaz gitti şu an jandarmada belki alabilirim bu konu sonra.

Fakat aynı cihaz 3S yani geçen arkaş aradı gittik.
İşaretler felan mevcut, yani gömü ihtimali yüksek bir yer.

Şüpheli iki yerde cihaz birinde +64 gösteriyor ve takılıyor öttugu alandan ayrılsam bile susmuyor kilitleniyor adeta, taki cihazı kapatıp 1 dakika bekledikten sonra kendine geliyor. 5 defa denedim 1x1 başlıkla hep aynı küçük başlık ise ötmüyor orda.

İkinci yerde + 30 da küçük başlık aynı takılmayı yapıyor ve susmuyor cihaz 20 mt ileri gidip metalsiz ortamda bile susturamı yorum. Burdada 4 kez aynı takılma oldu.

Takılma derken anladınız sanırım cihaz degerliyi görüyor ve ötüyor ayrımlı modda ve kenera uzağa gitsen bile susmuyor cihaz o an hiç bir şekilde hangi tuşa basarsan baş yanıt vermiyor. Taki akuden söküp 1- 2 dk. Bekledikten sonra normale dönüyor.

Nedendir başına gelen varmı?

Ve her yerde böğle yapmıyor dün cep yöntemi ile denemeler yaptım gayet normal algılama ötme!

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Evvela geçmiş olsun.
Probleme gelince; bana kalırsa teknik bir sorun mevcut cihazda.
Takılma yapan 2 yerde 1*1 başlıkla sinyal alıyorsan derinde demektir.
LAkin takılma meselesi pc donma meselesi gibi birşey buda ya yazılımsal ya teknik bir problem gibi görünüyor.
Ben bu tarz takılma yaşamadım daha evvel.
Cihazı alabilirsen hüseyin ustaya bi yolla.

Bu arada jandarma nasıl gördü nasıl aldı ne dedi,geçmiş olsun.

muho

Yeni Üye
usta sarji az kalmissa sagliksiz calisabilir bence

Kristof34

DogacıyıZ
Kulanıcı arkadaşlar, benim cihaz gitti şu an jandarmada belki alabilirim bu konu sonra.

Fakat aynı cihaz 3S yani geçen arkaş aradı gittik.
İşaretler felan mevcut, yani gömü ihtimali yüksek bir yer.

Şüpheli iki yerde cihaz birinde +64 gösteriyor ve takılıyor öttugu alandan ayrılsam bile susmuyor kilitleniyor adeta, taki cihazı kapatıp 1 dakika bekledikten sonra kendine geliyor. 5 defa denedim 1x1 başlıkla hep aynı küçük başlık ise ötmüyor orda.

İkinci yerde + 30 da küçük başlık aynı takılmayı yapıyor ve susmuyor cihaz 20 mt ileri gidip metalsiz ortamda bile susturamı yorum. Burdada 4 kez aynı takılma oldu.

Takılma derken anladınız sanırım cihaz degerliyi görüyor ve ötüyor ayrımlı modda ve kenera uzağa gitsen bile susmuyor cihaz o an hiç bir şekilde hangi tuşa basarsan baş yanıt vermiyor. Taki akuden söküp 1- 2 dk. Bekledikten sonra normale dönüyor.

Nedendir başına gelen varmı?

Ve her yerde böğle yapmıyor dün cep yöntemi ile denemeler yaptım gayet normal algılama ötme!
Bende 3s 3d modeli var lakin bu takılma sorunu ile hiç karsilasmadım. +64 değer veriyorsa 50 cm derinliktedir ytarım saatinizi almaz bi acsaydiniz. Çok derinde olan degerliye +10 dan fazla sinyal vermez

Sedegor

Engellendi
Evvela geçmiş olsun.
Probleme gelince; bana kalırsa teknik bir sorun mevcut cihazda.
Takılma yapan 2 yerde 1*1 başlıkla sinyal alıyorsan derinde demektir.
LAkin takılma meselesi pc donma meselesi gibi birşey buda ya yazılımsal ya teknik bir problem gibi görünüyor.
Ben bu tarz takılma yaşamadım daha evvel.
Cihazı alabilirsen hüseyin ustaya bi yolla.

Bu arada jandarma nasıl gördü nasıl aldı ne dedi,geçmiş olsun.
Sit alanında yakalandım söyletme şimdi usta, sit olduğunu bilmiyordum. Vereceğiz diyorlar bir kaç mevzu cözülsünde

Fakat bu takılan benim cihaz değil arkadaşın bu

Son düzenleme:

HİTİTLİ

Bilgili Üye
Sarj full sarj dan değil, program gayet başka yerde güzel hatta dedimya bozuldu diye geldim ceb yöntemi ile denemeler yaptım gayet güzel.

Bir orda kafa gidiyor cihazın
KAyıp HİTLER altın külçelerimi denk geldi acep.
Normalden cok cok fazla metalin oldugu yerde bu tarz bir durum yaşanabilir belki.
Başıma geldi.

Muhtesem bir dag sırası var büyük kaynak suyu ve tepeler.
Ciddi tarih yatıyor.
Buradaki tepe savunma hattı gibi veya kale gibi görünüyor.
Burada cihaza toprak ayarı yapamadım düşün.
Toprak normal yani mineralli digil kesinlikle.

Lakin 5 cmde bir cihaz cılgına dönüyor susmuyordu.
Alanı inceledim ok talimgahı diye düşündüm.

Sonradan ögrendimki orası savunma hattıymıs ve cok ciddi çatışmalar yaşanmış ve binlerce ok ucu cıkıyormus.

O kadar cok ok ucu varki toprak ayarı yapamadım delta pulseye düşün.
Birde pulse cihaz olunca geniş ve derine sinyal veriyor toprak ayarıda imkansızlaşıyor.

Burada delta sendeki gibi olmasada ona yakın bir tepki verdi.
Cihaz takılıp bas bas bagırmaya basladı zor susturdum.
Susmasıda havaya kaldırınca oldu veya temiz toprak kısma götürüp tune yapınca.

Senin noktada bir ihtimal cok yogun metalde olabilir ve tepkiye neden olabilecek.

HİTİTLİ

Bilgili Üye
+64 değer veriyorsa 50 cm derinliktedir
Bu derinlik bende farklı.
Ben 60 lık başlıkla cok ufak bir objeyi 1.5 mtden yakaladım zamanında.
Ayrım sinyal derinligi ise neredeyse 60 cm belki daha fazlaydı.

1*1 başlıkla baksam 2 katıuna cıkardı bu rakamlar muhtemelen.

Kristof34

DogacıyıZ
Bu derinlik bende farklı.
Ben 60 lık başlıkla cok ufak bir objeyi 1.5 mtden yakaladım zamanında.
Ayrım sinyal derinligi ise neredeyse 60 cm belki daha fazlaydı.

1*1 başlıkla baksam 2 katıuna cıkardı bu rakamlar muhtemelen.
3s ile 3 d arasında çokta bir fark olmamalı aslında bana denk gelmedi 60 lık başlıkla 1,5 mt gerçekten iyi mesafe

Sedegor

Engellendi
Hititli kardeşim alan öğle büyük değil cihaz nokta yapıyor uzaktan yaklasıyorum çıt yok hafif çukur az mezardan büyük bir yer buraya gelince deliriyor. Kitlenip kalıyor ister havaya tut ister uzağa çek susmuyor. Ve tune işlev yapmıyor. Tek şey akuyü söküp 2 dakika beklemek ancak o zaman aklı başına geliyor.

Aceba tılısım felanmı, 1 saat sonra başka bir cihazla gideceğim akşam yasananlardan bilgi veririm bakem.

Sedegor

Engellendi
3s ile 3 d arasında çokta bir fark olmamalı aslında bana denk gelmedi 60 lık başlıkla 1,5 mt gerçekten iyi mesafe
38 lik başlık şu bardağı altı kadar bir bakırı 80 cm den aldım değer +72 eşik 20 idi bence toprak tan toprağa değer ve derinlik değişiyor

Son düzenleme: