Delta pulse cihaz sorunu

Haydar31

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba, delta pulse bir cihaz aldım. Dedektör aşırı ısınıyor. Ve derinlik kaybı yaşıyorum. 1tl metal para hava testinde cihaz aktif çalışırken 20cm den algılayabilir iken ısınınca bu değer 5cm oluyor. Bilgisi ve çözüm önerisi olan var mı? Akü sorunu da bir başka 2kg akü taşınmıyor bir türlü.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Foruma hoşgeldiniz.
Cihazı kullanmadım,
Lakin bu cihazı yeni almışsan garanti belgelerinde olur, aldığın yerle bire bir iltibata geç derim, ikinci el ise fikrim yok.
İyi forumlar,

Haydar31

Yeni Üye
Cihazı alalı 3 ay oluyor. Garanti belgesi felan vermediler. Kdv az ödensin diye 100tl lik fatura kestiler. Fakat tamir ya da değişim konusunda kendileri çok agresif, daha arızayı dile getiremeden satan kişi suçlamalara ve aşağılamaya başlıyor. Bu işin sonu mahkemede bitecek.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Fatura kesmemesi başlı başına suç, sizinde faturayı almamanız hata maalesef.
Tüketici mahkemesi diyecektim fakat fatura yok.

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
Arkadaşlar merhaba, delta pulse bir cihaz aldım. Dedektör aşırı ısınıyor. Ve derinlik kaybı yaşıyorum. 1tl metal para hava testinde cihaz aktif çalışırken 20cm den algılayabilir iken ısınınca bu değer 5cm oluyor. Bilgisi ve çözüm önerisi olan var mı? Akü sorunu da bir başka 2kg akü taşınmıyor bir türlü.
Cihaz konularina fazla girmek istemiyorum aslinda ama bende kullandim.servislik konularinda hic sikinti yasamadim arkadasim. Olmadi sen tekrar ara bir konus.garantisi biten cihazda bile sikinti yasamadim oyüzden diyorum.baktinki olmuyor gerekli islemleri baslatirsin arkadasim..

Mehmeterol

Yeni Üye
Bu arkadaş delta pulse cihazları karalama yapıyor. Ya arkadaşım 1tl lik para küçük bir metal nesne 5 -10 cm den ancak algılar zaten. Sen neyin peşindesin. Hangi dedektör daha uzak algılayabilir ki. Ayrıca sen nasıl yaklaştın ki adam sana yardımcı olmadı.
Boz cihazı sonra al yap de.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ahmet223

Yeni Üye
Arkadaşlar merhaba bu tip kötü anılar yaşamamanız için şunu diyoruz. Dedektör depar dedektör den alını.

Ahmet223

Yeni Üye
En kaliteli dedektör depar direktörden alınır. Teknik servis sıkıntısı yasamazsınız.