Denemekte Yarar Var.. Faydalı Olabilir Çoğu Çubuk kullanıcısına...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Sırf su üzerine tüm püf noktalar dökülse çok iyi olur hocam. Bu çok faydalı olur. Suyu bulmak için ciddi para alan cubukcularda var :)
Ben akiferin genişliğini ve ilk damarın kaç metrede olduğunu bulabiliyorum.
Ama bulduğum bu en üst damarın genişliğini ve hacmini bilmiyorum.
Alttan geçen üst üste binmiş kaç damar var onu da bulamıyorum.
Suyun akis istikametinin nasıl tespit edildiğini de bilmiyorum.
4 ay önce actirdigim 45 m lik sondajın ilk damar metresini hatasız bulmuştum. Ama asıl hacimli su 38 m de cıktı. Siz bilgilerinizi yeni bir konu da toplasanız harika olur :)
Suyun piri @bornovali abimiz.
Akademik calisma sayilir yazdiklari.
Bizde genel manada suyu buluyoruz, lakin teferruati da cok. Su an bilgi ve tecrubelerin toplanma safahati devam ediyor.
Belli bir kivama gelince siteye de aktaracagim insallah. Kalici olsun. Bizden sonrada uzerine koyup devam edenler cikar insallah.

Mushap

Editör
Kiymetli Kardasim,

Seni sahsen tanimasamda sahsiyeten cok iyi taniyorum. İkizceli ustamin bize sitayisle bahsettigi ilk cubukcu sendin. Allah cc senden ve senun gibi zikri, fikri duzgun, dunyaya meyletmemis, insanlarin duygularini istismar etmedigi gibi edilmesine mani olmus, olmaya devam eden cubuk ustalarinin sayisini artirsin. Amin.

Yukarida yazdiklarimi latife ile karisik Nasip34 kardasimizin golgesinde sarikiz sevdalilarina yazdim. Fazla takilsinlar istemiyorum sarikiza, zira seninde bildigin gibi sadece cubukla uzerine gitmek imkansiza yakin..

Hakikaten sarkiz isi zor bir mesele.
Cok buyuk emek istiyordu.
Bu emegi kisaltan, kisa zamana dusurmeyi basaran ve devam eden arkadaslarimiz kardeslerimiz var. Allah cc yardimcilari olsun.

Calismalarinizdan peyderpey haberimizin oldugu zamanlar oldu. Ortaya buyuk emekler koydunuz. Herkese calismasinin karsiligini Allah cc muhakkak ihsan edecektir.

Senin yerinde baskasi olsaydi, maddi anlamda koseyi coktan donmustu. Amma sen ve senin gibi guzel zihniyette olanlar bu yola hic tevessul etmediniz.
Bu ahiret yatirimidir. Dunya da insan zengin olsa ne olacak ahiretin fakiri olacaksa.

Hani cubuk satanlar var ya, ben cubuk satmalarina asla karsi olmadim. Benim karsi oldugum; cubuklarini YALAN soyleyerek satmalari, umut pesinde kosanlarin umutlarini İSTİSMAR etmeleridir. Dogruyu soyleseler, 20 liraya mal olan cubugu 2.000 liraya satsalar umurumda da olmazdi. Alan kiside dogru bilgiler verildigi halde ben almak istiyorum, alacagim dese beni hic ilgilendirmezdi. Amma piyasada YALAN DOLANDAN gecilmiyor. Aslinda sattiklari şey cubuk degil ahiretleri. Bunun farkinda degiller maalesef.

Bende sarikizi bir sekilde tespit edebiliyorum. Genel olarak basarili sayilirim. Bu basarim %70-80 i gecmedi.
Yanildigim bircok yer oldu. Eger kullandigim cubuk ve sistem %100 basarili olsaydi ve en onemlisi ben buna %100 inansaydim, acik olarak soyluyorum; ben bu cubuk ve sistemi fabrikasyon hale getirir, bir dukkan ve web acip ciddi rakamlara satisa cikarirdim. Bu cakallarin sattigi 2.000 lira rakamlari az olurdu bu sistem icin. Cok iddiali ve pahali cihazlarin yapamadigi yapan bir sistem bu parayi zaten hakediyor demektir. Doktora bedeva muayene olan hasta, Profosore 350 lira muayene parasini zaten goze almis. Burada mesele hedefe ulasmak, hastaliktan kurtulmak, bizim isde de sarikiza kavusmak vs.

Her kim sarikiza ulacak yolu bulsa, %100 emin olsa, benim yukarida yazdiklarimi uygulasin isterim. Alacagi para da anasinin ak sutu kadar temiz ve helaldir. Lakin bu cubuk ve sistem HERKESDE calismali. Bazilari eline cubuk aliyor, hic kipirdama yoksa elbette bu kisilere de satis olmaz.

Allah cc nasip ederse;
Bundan sonra zaman problemim kalmadi.
Su anda ufak tefek saglik problemlerim var.
Pazartesi insallah son kez hastahaneye gidecegim. Tedavi ilac vs. islemler bitsin, hafta ici hafta sonu bir sekilde cayini icmeye gelirim insallah. Bunun da sozunu bu vesile vermis olalim. Bizde Konya ya her zaman bekleriz. Nasipse 2021 Temmuzuna kadar Konya da kalmaya niyet ettik.

Allah cc. yar ve yardimcimiz olsun. Amin.
Rabbim şifalar nasip etsin.bu sezon geçti gibi ama seneye ada ya beklerim abi tatilcilerin bilmediği güzel koy lar keşfettim ailem ile gidiyorum gözle görülebilir alanda başka denize giren kimse olmuyor bize uygun.

GERMO

Engellendi
meftun ustam burda illa bunu yapalim diye bir mecburiyet yok ustam. Aliömer ustanin harddisk neodyum miknatis sistemini hepimiz hala deniyoruz. Nu sistemler hemen hemen ayni. Neodyum miknatis parazit yokedici kucuk minrral eleyen. Harddisk nulunulan alandaki sinyalleri toplayan. Bakir sulfat sandoz ve diger malzemeler icindeki element ve karbon degeri acisindan metalin manyetik enerjisini arayan arge malzemeleri. Metal diyorum cunku yeraltinda sadece sarikiz yok. Ve hatta kucuk bir kapta bakir sulfati sivi ve toz halde cubuga hazneye kabzeye birakarak denemek lazim. Guzel kardeslerim 2 yildir her turlu hemen hemen tum cubuk ve metod yontemi deniyoruz. BulursamKader25 ustam ve arge test pesinde kosan birkac ustam kardesimle testler devam ediyor. Tuzun manyetik frekansi yaninda karbonat demir tozu deneyin diyorlarsa birileri bizde deneyelim bir tarafimizmi eksilecek sonucta arge degilmi bu. Neymis bulan.bulmus. aciklamismi bunu bu sitemizde yoooo. Bende sende arastiralim bunu bulalim o zaman. Yuzlerce binlerce uye veya takipci merakla bir yontem bir bilgi bekliyorsa. Ha kalhiyu usta. Ha argeci selim usta. Gidin kardesim bunu bunu deneyin. Sizden para istemiyoruz. Bize dua edin diyorsa denemekte fayda var. Burasi defineciler sitesi. Burda bilgi beceri paylasilir. Burda ard niyet aranmamali. Niye bu ulke bu millet bu sitemiz uyeleri ve takipcileride basarili olmasin. Yillardir elinde tahta tokmakla. Ilgisiz aletlerle bosuna emek harcayan insanlar gozunu dikmis burdaki yuregi guzel ustalarin verecegi bilgilere. Yabanci siteleri bile arastiriyorum. Ingilizce ceviri yapmaktan yoruldum. Belki bir ipucu yakalariz diye. Ard niyetli olmadigi surece. Kimseden para menfaat istenmedigi surece. Kimsenin duygu ve emegi çarçur edilmedigi surece her bilgiyi degerlendirmek lazim. Bugun dereye balik avlamaya gittim 15 kisi arkadas ekiple. Derede beyaz parlak bir tas gordum. Tasi elime aldigimda avuc icinde tuttugumda kolum oynamaya yon almaya basladi. Ne oluyor dedim bir baktim yon verdigi yerde calilarin arkasinda 4 mt yukseklikte orulu cok eski duvar. Ben bunu anlamaya calisiyorum iste. Topladigim butun bilgiler ve yontemlerle ben kendimi test ediyorum. Ben bunu cozunce o zaman sonuc alabilirim. Cubuk sakul tesbih degerli.veya yari degerli taslari bile tutsam yon veriyor cekiyor beni. Hatta elimi havada tuttugumda bile bir guc var beni etkil olan bunu cozebilsem. Her cesur kardesimin verdigi bilgileri deniyorum. Kim destek oluyor.bilgi veriyor siteye uyelere bu millete faydali oluyorsa Allah cc razi olsun ondan.
Germo kardeşim Argeci selim diye bahsettiğiniz kişinin videolarını izledim.Sistemde kullandığı frekanslarla ilgili kendisine bir kaç soru yönelttim, verdiği cevaplar maalesef tatmin edici olmadı ."örneğin frekansları nasıl tespit ediyorsunuz" gelen cevap deneme yanılma yöntemi oldu, şahsıma verdiği bilgiler tuz ve benzer maddeler üzerinde yaptığını ifade ettiği deneme yanılma tespiti idi. Güzel kardeşim biz tuz ve bileşenlerini aramıyoruz ki derdimiz değerli olanları tespit etmek. Gelelim aradığımız değerlilerin frekanslarının incelenmesine sizinde kullandığınız 4,5 hz.altın frekansı bütün altın metaline ayni sonucu verecek mi? bunu söylememdeki nedenleri sıralayacak olursak
1- Saf altının "24 veya daha yukarı ayar" 4,5 hz ile tespiti denemelerimde mümkün olmamıştır.
2-Bu değerlinin ayar değişikliği için katılan bakır veya gümüş metallerin frekansları farklı olmasından yapılan birleşimler'ininde frekansı farklı olmaktadır.
Örneğin; Elimize bir bardak su alalım ilk başta sudur,tuz kattığında tuzlu,şeker kattığında şekerli,boya kattığında ise boyalı sudur,artık kaynaktan çıktığı şekilde değildir.Bunu görerek adlandırabiliyoruz.Metalde de frekans bunları göstermeli ki hedef bulunabilsin
3-Zamanımızda ki 8,14,18,22 ve 24 ayar diye nitelendirdiklerimizin hepsi katkı maddeler nedeniyle farklı frekans yayacaktır.
Öncelikle samimi olarak yapmış açıklamalar için teşekkür ederim.Yalnız siz altın frekansı budur deyip 4,5 hz ile çalışma yaparsanız sonuç frekansa uygun olmayanlarda hüsran olacaktır.Kullanmakta olduğunuz sistem 20 frekansla sınırlıdır. Yalnız altında 5 veya 6 değişik frekans bulup yüklemeniz gerekli,gümüş bakır ve diğer metalleride düşünürsek kapasite yetersiz gelecektir.
4-Yapmış olduğum yüzeysel denemelerde 4,5 hz ile yukarıda belirttiğim ayar bazında netice alamadım.Fark eden tek şey tekli çubuk ta frekans etkisi ile aradığın maddeyi çubuğa temas ettirme ihtiyacı kalmadığı,doğru olduğuna kanaat getirdiğim frekansa ait malzemeden başkasına yönelmediği idi

Son düzenleme:

GERMO

Engellendi
Guzel kardeslerim miknatis siparisi verdim. Eger gelirse insallah Aliömer ustamin. BulursamKader25 .ustamin bahsettigi degerli ve kiymetli kalhiyu ustamin sistemini. Yine cok kiymetli argeci selim ustanin plastik alan taramasinda teste baslayacam insallah. Sizlerde deneyin belki farkli bir yontem bulursunuz. Illa birileri yapsinda bende kopya cekeyim diye.beklemeyin. bu siteye yakisir bir uye bir kardes olmak icin bu gunler bulunmaz firsat. Bende harddisk cd lerinin kucugu var. 3 parmak genisliginde.bu plastik cubugun ustune bu harddisk sistemini takarak testler yapacam. Bosluk bulun ustalarin dedigi.gibi. bosluk icinde nasip varsa bulursun. Belki bideo cekersem atarim kardeslerime. plastik veya pirinc cubuk krom cubuk veya imkana gore elinizde hangi cubuk varsa. Onun kabzesine. Haznesinin. icine bakir sulfat. Veya karbonat sandoz tablet demir tozu toplu igne kaynak teli. Kaynak telinin çapagi bunlari tek tek birakin kabzeye veya cubugun ust haznesine. Sizlerde deneyin.sizlerde arastirin. Burda siteye uyelere az bir.bilgide olsa kim destek olursa o benim basimin tacidir. Allah cc. Razi plsun ondan. Allah cc isinizi gucunuzu rastgetirsin. Allah cc hepimize.akil fikir salih kulluk nasip etsin insallah.

Son düzenleme:

Aliömer

Cubuk İle Bosluk ve Metal Tespiti
Kiymetli Kardasim,

Seni sahsen tanimasamda sahsiyeten cok iyi taniyorum. İkizceli ustamin bize sitayisle bahsettigi ilk cubukcu sendin. Allah cc senden ve senun gibi zikri, fikri duzgun, dunyaya meyletmemis, insanlarin duygularini istismar etmedigi gibi edilmesine mani olmus, olmaya devam eden cubuk ustalarinin sayisini artirsin. Amin.

Yukarida yazdiklarimi latife ile karisik Nasip34 kardasimizin golgesinde sarikiz sevdalilarina yazdim. Fazla takilsinlar istemiyorum sarikiza, zira seninde bildigin gibi sadece cubukla uzerine gitmek imkansiza yakin..

Hakikaten sarkiz isi zor bir mesele.
Cok buyuk emek istiyordu.
Bu emegi kisaltan, kisa zamana dusurmeyi basaran ve devam eden arkadaslarimiz kardeslerimiz var. Allah cc yardimcilari olsun.

Calismalarinizdan peyderpey haberimizin oldugu zamanlar oldu. Ortaya buyuk emekler koydunuz. Herkese calismasinin karsiligini Allah cc muhakkak ihsan edecektir.

Senin yerinde baskasi olsaydi, maddi anlamda koseyi coktan donmustu. Amma sen ve senin gibi guzel zihniyette olanlar bu yola hic tevessul etmediniz.
Bu ahiret yatirimidir. Dunya da insan zengin olsa ne olacak ahiretin fakiri olacaksa.

Hani cubuk satanlar var ya, ben cubuk satmalarina asla karsi olmadim. Benim karsi oldugum; cubuklarini YALAN soyleyerek satmalari, umut pesinde kosanlarin umutlarini İSTİSMAR etmeleridir. Dogruyu soyleseler, 20 liraya mal olan cubugu 2.000 liraya satsalar umurumda da olmazdi. Alan kiside dogru bilgiler verildigi halde ben almak istiyorum, alacagim dese beni hic ilgilendirmezdi. Amma piyasada YALAN DOLANDAN gecilmiyor. Aslinda sattiklari şey cubuk degil ahiretleri. Bunun farkinda degiller maalesef.

Bende sarikizi bir sekilde tespit edebiliyorum. Genel olarak basarili sayilirim. Bu basarim %70-80 i gecmedi.
Yanildigim bircok yer oldu. Eger kullandigim cubuk ve sistem %100 basarili olsaydi ve en onemlisi ben buna %100 inansaydim, acik olarak soyluyorum; ben bu cubuk ve sistemi fabrikasyon hale getirir, bir dukkan ve web acip ciddi rakamlara satisa cikarirdim. Bu cakallarin sattigi 2.000 lira rakamlari az olurdu bu sistem icin. Cok iddiali ve pahali cihazlarin yapamadigi yapan bir sistem bu parayi zaten hakediyor demektir. Doktora bedeva muayene olan hasta, Profosore 350 lira muayene parasini zaten goze almis. Burada mesele hedefe ulasmak, hastaliktan kurtulmak, bizim isde de sarikiza kavusmak vs.

Her kim sarikiza ulacak yolu bulsa, %100 emin olsa, benim yukarida yazdiklarimi uygulasin isterim. Alacagi para da anasinin ak sutu kadar temiz ve helaldir. Lakin bu cubuk ve sistem HERKESDE calismali. Bazilari eline cubuk aliyor, hic kipirdama yoksa elbette bu kisilere de satis olmaz.

Allah cc nasip ederse;
Bundan sonra zaman problemim kalmadi.
Su anda ufak tefek saglik problemlerim var.
Pazartesi insallah son kez hastahaneye gidecegim. Tedavi ilac vs. islemler bitsin, hafta ici hafta sonu bir sekilde cayini icmeye gelirim insallah. Bunun da sozunu bu vesile vermis olalim. Bizde Konya ya her zaman bekleriz. Nasipse 2021 Temmuzuna kadar Konya da kalmaya niyet ettik.

Allah cc. yar ve yardimcimiz olsun. Amin.
Değerli ustam Allah şifa versin. Tez zamanda sağlığına kavuşursun inşallah. Kişinin sağlığı en büyük hazinesidir.
Ustam yapmış olduğum sistemi piyasaya sürmek gibi bir düşüncem yok. ilerde zaman neyi gösterir bilemem onun için peşinen kesin konuşmakta istemiyorum.
Fakat artniyetli biri olsaydım şimdiye dek bir çok farklı çubuk yapıp piyasaya sürerdim. Allahtan korktuğumuz için asla böyle bir şeye tenezzül etmedim. Şuan benim elimde net sonuç veriyor olması her kullanıcının kesin sonuç alacağı anlamına gelmesin. Bu sistemi kullanacak kişinin daha önce çubuk kullanımı hakında iyi bir tecrübeye sahip olması gerekiyor. iyi bir kullanıcı Allahın izniylen çok iyi sonuçlar alacaktır.
Değerli ustam ne zaman gelirseniz başım gözüm üstünde yeriniz var. Senin gibi değerli bir insanı dünya gözüyle tanımak benim için büyük bir mutluluk olur.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Suyun piri @bornovali abimiz.
Akademik calisma sayilir yazdiklari.
Bizde genel manada suyu buluyoruz, lakin teferruati da cok. Su an bilgi ve tecrubelerin toplanma safahati devam ediyor.
Belli bir kivama gelince siteye de aktaracagim insallah. Kalici olsun. Bizden sonrada uzerine koyup devam edenler cikar insallah.
Bornovali diye arattim , üyelere de baktım ama bisi bulamadım hocam.
Bisiler yazılıp cizildiyse alt yapı yapayım dedim ama nafile.

Meltun

Bilgili Üye
@meftun ustam burda illa bunu yapalim diye bir mecburiyet yok ustam. @Aliömer ustanin harddisk neodyum miknatis sistemini hepimiz hala deniyoruz. Nu sistemler hemen hemen ayni. Neodyum miknatis parazit yokedici kucuk minrral eleyen. Harddisk nulunulan alandaki sinyalleri toplayan. Bakir sulfat sandoz ve diger malzemeler icindeki element ve karbon degeri acisindan metalin manyetik enerjisini arayan arge malzemeleri. Metal diyorum cunku yeraltinda sadece sarikiz yok. Ve hatta kucuk bir kapta bakir sulfati sivi ve toz halde cubuga hazneye kabzeye birakarak denemek lazim. Guzel kardeslerim 2 yildir her turlu hemen hemen tum cubuk ve metod yontemi deniyoruz. @BulursamKader25 ustam ve arge test pesinde kosan birkac ustam kardesimle testler devam ediyor. Tuzun manyetik frekansi yaninda karbonat demir tozu deneyin diyorlarsa birileri bizde deneyelim bir tarafimizmi eksilecek sonucta arge degilmi bu. Neymis bulan.bulmus. aciklamismi bunu bu sitemizde yoooo. Bende sende arastiralim bunu bulalim o zaman. Yuzlerce binlerce uye veya takipci merakla bir yontem bir bilgi bekliyorsa. Ha kalhiyu usta. Ha argeci selim usta. Gidin kardesim bunu bunu deneyin. Sizden para istemiyoruz. Bize dua edin diyorsa denemekte fayda var. Burasi defineciler sitesi. Burda bilgi beceri paylasilir. Burda ard niyet aranmamali. Niye bu ulke bu millet bu sitemiz uyeleri ve takipcileride basarili olmasin. Yillardir elinde tahta tokmakla. Ilgisiz aletlerle bosuna emek harcayan insanlar gozunu dikmis burdaki yuregi guzel ustalarin verecegi bilgilere. Yabanci siteleri bile arastiriyorum. Ingilizce ceviri yapmaktan yoruldum. Belki bir ipucu yakalariz diye. Ard niyetli olmadigi surece. Kimseden para menfaat istenmedigi surece. Kimsenin duygu ve emegi çarçur edilmedigi surece her bilgiyi degerlendirmek lazim. Bugun dereye balik avlamaya gittim 15 kisi arkadas ekiple. Derede beyaz parlak bir tas gordum. Tasi elime aldigimda avuc icinde tuttugumda kolum oynamaya yon almaya basladi. Ne oluyor dedim bir baktim yon verdigi yerde calilarin arkasinda 4 mt yukseklikte orulu cok eski duvar. Ben bunu anlamaya calisiyorum iste. Topladigim butun bilgiler ve yontemlerle ben kendimi test ediyorum. Ben bunu cozunce o zaman sonuc alabilirim. Cubuk sakul tesbih degerli.veya yari degerli taslari bile tutsam yon veriyor cekiyor beni. Hatta elimi havada tuttugumda bile bir guc var beni etkil olan bunu cozebilsem. Her cesur kardesimin verdigi bilgileri deniyorum. Kim destek oluyor.bilgi veriyor siteye uyelere bu millete faydali oluyorsa Allah cc razi olsun ondan.
Germo kardeşim bende yukarıda zikrettiklerini düşünerek istifade edilsin diye yapmış olduğum denemenin neticelerini paylaştım.Amaç zorlamak değil yardımcı olmak,dikkate alınır,alınmaz ayrı mesele mecburiyet ise söz konusu değil

Aliömer

Bornovali diye arattim , üyelere de baktım ama bisi bulamadım hocam.
Bisiler yazılıp cizildiyse alt yapı yapayım dedim ama nafile.
Bornovalı ustanın çubuk kullanımıyla alakalı farklı bir sitede paylaşımları var. BulursamKader25 ustamız adresi verirse eğer. Pu paylaşımları okumanda çok büyük fayda göreceğini düşünüyorum. Kendi dalında derin bilgilere sahip bir büyüğümüz. Geçmişte kendisiyle bu konular hakında bilgi alışverişinde bulunduk değerli bilgilerinde istifade ettik. Kısaca takip etmeni öneriyorum

Aliömer

sanırım altının çubuğu kendisine yaklaştırmama durumunu dez avantaj olmaktan çıkartıp bu durumundan faydalanacak bir sistem geliştirmiş olabileceğidir.Rabbim emeğinin karşılığını bol ve bereketli eylesin.[/QUOTE]
musahp ustam
Amin cümlemizin inşallah

Evet ustam tamda düşündüğünüz gibi altının çubuğu itme gücünü avantaj haline dönüştürdüm.

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
Bornovalı ustanın çubuk kullanımıyla alakalı farklı bir sitede paylaşımları var. BulursamKader25 ustamız adresi verirse eğer. Pu paylaşımları okumanda çok büyük fayda göreceğini düşünüyorum. Kendi dalında derin bilgilere sahip bir büyüğümüz. Geçmişte kendisiyle bu konular hakında bilgi alışverişinde bulunduk değerli bilgilerinde istifade ettik. Kısaca takip etmeni öneriyorum
Az önce biraz okudum ustam. Mektup adresini verdi hocam sağ olsun.
Gördüğü lüzum erken olmuş biraz sanırım.