Dere;şelale,göl ve taştaki işaretler

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
fanatik61 ustam benim görebildiklerim bunlardı ...rabbim bahtını açık etsin ....rastgelsin kardeşime..

fanatik61

Aktif Üye
fanatik61 ustam benim görebildiklerim bunlardı ...rabbim bahtını açık etsin ....rastgelsin kardeşime..
uçmuş Ustam, sevgili kardeşim emeğin ve yorumların için çok teşekkür ederim
Tekrar oraya gittiğimde işaretlerinin yerlere göz atacağım, Allah razı olsun,seninde bahtın ve nasibin açık olsun,bütün emeği geçen ustalarıma saygılar sunuyorum.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
fanatik61 mesele konuşulalı 1 yılı geçmiş lakin karadenizde buna benzer bi derede şelale ağzında çalışma yapmış bi kardeşin olarak bi kaç cümlede ben etmek isterim. Çalışma yaptığım yere çok benziyor ordan yola çıkarak sana şunu diyebilirim öncelikle işin zor eşkiya işi bu. Kayada mutlaka alacağın emanetler var onları kaçırma derim. Ana para için fazlası ile yorum yapılmış ustalarimiz tarafından onları dikkate al. Tekrar söylüyorum kayadan %1000 alıcağın emanet var onu bul al. Bizde şelalenin üst sağ kısmından alındı idi.

fanatik61

Aktif Üye
@fanatik61 mesele konuşulalı 1 yılı geçmiş lakin karadenizde buna benzer bi derede şelale ağzında çalışma yapmış bi kardeşin olarak bi kaç cümlede ben etmek isterim. Çalışma yaptığım yere çok benziyor ordan yola çıkarak sana şunu diyebilirim öncelikle işin zor eşkiya işi bu. Kayada mutlaka alacağın emanetler var onları kaçırma derim. Ana para için fazlası ile yorum yapılmış ustalarimiz tarafından onları dikkate al. Tekrar söylüyorum kayadan %1000 alıcağın emanet var onu bul al. Bizde şelalenin üst sağ kısmından alındı idi.
Ustam yorumların için teşekkürler
Daha sonraki paylaşımları görmemişsiniz sanırım.
Buranın malının alındığına kanaat getirdik ve bıraktık.
Görseldir(parasi alinmiş şelale)

burdan bakabilirsin,yorumun varsada memnun olurum
Kolay gelsin
Not:Özelden yazdım ama gitmedi,msj.kutun dolu olabilir

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Aşağıdan yukarı olucak şekilde oymaları önüne al sağ taraf yukarı istikametleri bir araştır kardeş