Derin aramalar için önereceginiz dedektor markalari

uzman 23

Yeni Üye
önereceginiz alan tarama ve derin arama dedektör markalari butce 6.000 ve 12.000 arasi..

ersann

Engellendi
ustam bana uzelden yaz

Dadas25

Aktif Üye
Konu tarafimca dedektör bölümüne taşınmıştır. İyi forumlar dilerim

D

deniz_efe

Misafir
önereceginiz alan tarama ve derin arama dedektör markalari butce 6.000 ve 12.000 arasi..
Alan taramalara boşa para harcamanı tavsiye etmem.
Bütçem 6-12 bin tl. arası diyerekten sanki bana
Lorenz serileri tavsiye edilir mi gibi bir yaklaşım sezinledim.
Evet Lorenz serileri derinlik söz konusu olduğunda iyidirler.
Kullanma problemi yaşamam diyorsan listene ekleyebilirsin.
Bunun yanında;
bir kaç "iyi" cihazın yanında yerli üretim Delta Pulse serilerini de araştır.
O bütçenin alt sınırına yanında manyetometresini bile alabilirsin.
Tabi ki hangi cihazı alacak olursan fark etmez; önce uzun uzun araştırmasını yapacaksın.
Amacına ve bütçene uygun olanı, gerçek arazide test ederekten alacaksın.

uzman 23

Yeni Üye
Lorenz minelap ve delta arastirdigim kadarıyla iyi gibi... yorumlarda o yönde gözüküyor...

S

sercan33

Misafir
alan tarama ve derin dedektör demiş adam sen minelab diyosun max 50 cm derinliği var
tektekçilik yapacaksan eğer minelab önerebiliriz uzman
Derin dedektorler siralamasinda gpx 5000 in en derin vlf lerden biri oldugunu herkes bilir
50 cm neye gore kime gore hangi basliga gore ki cihazin ozelliklerini okusan anlarsiniz ne demek istedigimi

mhmt0614

Member
derin dedektorler siralamasinda gpx 5000 in en derin vlf lerden biri oldugunu herkes bilir
50 cm neye gore kime gore hangi basliga gore ki cihazin ozelliklerini okusan anlarsiniz ne demek istedigimi
=)) okumaya gerek yok kullanan biri olarak yaziyorum buraya, tecrübemle konuşuyorum

mhmt0614

Member
Bende minelab kullancisiyim dostum en son ayarlari bozdum yeniden depara ayarlattim e trac ile o mesafeye iniyorum ben baslukda yada ayarlarda sikinti olmasin senin cihazin
bende depardan aldım dedektörü kardeş söyle nasıl iniyorsun o derinliklere bizde bilelim ne ayar yapıyorsun anlat burada

S

sercan33

Misafir
bende depardan aldım dedektörü kardeş söyle nasıl iniyorsun o derinliklere bizde bilelim ne ayar yapıyorsun anlat burada
Kardes yazdigimi okumadin galiba depara ayarlattim dedim ben ayarladim demedim ara depari baglan minelab teknik destege yada forumdan depar dedektore mesaj at onlar donsunler sana telefon ile bir kac ayar yaptirdi derinlik ayari tek para ayari o kadar DeparDedektör