Dikdörtgen Oyma...

Pscyhe

Engellendi
Kullanıcı kardesim konuyu takip ediyom olmadi haberleselim.benimde boyle bi diktorgen tespitim var bana uzakta yolumun dsumesi lazim.oraya anca oyle ekleme yapayim..bayagi yuksek bi tepe yani kayada belki 10mt var oraya o isareti nasil yapmislar sasirdim.eger bu kayadaki senin olay cozulurse benimde orda islem yapma ihtimalim artar..takipteyim..

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Pscyhe çözersem ve çözümden emin olursam sana haber vereceğimden emimim. Sen benden emin misin ustam? :)

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Ustam kare değil dikdörtgen oymadır o. Hemen altında bir adam ve bir kadın yatıyor kadın çocuk emziriyor galiba. Giriş olabilecek yerleri X ile işaretledim. Ama sen kare dikdörtgeni boşver sağda üstte işaretler gel gel gümle gel diyor. Sağ tarafa yönel. Selametle

yanlış oldu pardon bu resim olacaktı
Ekli dosyayı görüntüle 138299

alttaki resim senin diğer konudan ustam yanlış yüklendi pardon

Son düzenleme:

mguleryuz

Aktif Üye
Ben teşekkür ederim Allah yardımcın olsun

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ustam kare değil dikdörtgen oymadır o. Hemen altında bir adam ve bir kadın yatıyor kadın çocuk emziriyor galiba. Giriş olabilecek yerleri X ile işaretledim. Ama sen kare dikdörtgeni boşver sağda üstte işaretler gel gel gümle gel diyor. Sağ tarafa yönel. Selametle

yanlış oldu pardon bu resim olacaktı
Ekli dosyayı görüntüle 138299

alttaki resim senin diğer konudan ustam yanlış yüklendi pardon
Vallahi ufkumu genişletiyorsun diye boşuna demiyorum sana ustam. :) inceleyeceğim. Yarın inşallah oralardayım. Yalnız işaretlediğin yerlere yakından nasıl bakabilirim bilemedim. Çok yüksek çünkü. Allah büyüktür.

Teşekkürler, sevgiler.

toyalp

Bulaşan mazlumun ahıdır.Kainat bu yükü kaldıramaz.
Süper Moderatör
Eyvallah baştacısın Bunu da sonradan farkettim ama boğa mı deve mi koç mu çözemedim gidince iyice analiz edip bir karara varırsan yeni konu ise açmanda fayda var. Ama resimleme konusunu iyi okuman lazım :) Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 138309

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Eyvallah baştacısın Bunu da sonradan farkettim ama boğa mı deve mi koç mu çözemedim gidince iyice analiz edip bir karara varırsan yeni konu ise açmanda fayda var. Ama resimleme konusunu iyi okuman lazım :) Selametle

Ekli dosyayı görüntüle 138309
Tamam ustam incelerim inşallaah. Bunlar geçen senenin fotoğrafları. Fotoğraflama konusunda ve keşif malzemeleri (yılan kamera hariç) :) dersimi aldım ben. Artık yerin müsait olma durumu yüzünden başarısız fotoğraflama yapıyorum. Ona da yapacak bir şey yok. Olduğu kadar ustam. Hoş gör. :)

Sevgiler. Selametle. İyi geceler.