dikkat edin

sait

Bilgili Üye
Arkadaslar bu foto Elazığ bölgesinde mi çekildi

Cenat

Aktif Üye
Bu resmin asıl manisa bölgesinde çekilmiştir kim nederse desin yatırın altı burası ve şimdi jandarma kontrolünde.

Acemikurt10

Member
Bu fotoyu aylar önce nette bende gördüm eğer bulursam atarım yani yeni değil

crysannche

Member
Basit bir photoshop.
Photoshopda resmi açarsanız. Resimler arasındaki piksel farklarını çok açık bir şekilde görürsünüz.

R

remuss

Misafir
Bayadir yorum yapmiyorum bunu görünce dayanamadim
İki sene önce bu fotoyu bi ark im watsaptan attı Bana baya bi insan korkutmus bende bir yada iki yıl önce bu sitede olan tanıştığım iki kişiye attım vatsaptan ankara Polatlı da çekilmiş dedi ark oda inanmış yani bana paslayan yılmaz isminde biri photoshop yalan dolan kısaca iki sene önce baya bi ark i işlettik nerden çıktı şimdi bu iki sene önce cekildi derse konu sahibi ? Dermi

Perfectorc

Member
Benim anlamadigim da su bu sadece neden Musluman insanlarda boyle olur yahudi rus ermeniler de ariyor define sadece bizimkiler mi cinli ayrica devlet de mezar buluyor onlara neden boyle seyler olmuyor ?

hbaycan

Member
Akçakale'de Şok Olay...!

Şanlıurfa'nın Akçakale İlçesinde Kepçe Operatörünün objektifine takılan ilginç görüntü korkuya neden oldu.
Bu haber 2017-05-01 14:44:53 eklenmiş ve 42129 kez görüntülenmiştir.

Olay dün akşam aksam saatlerinde meydana geldi.Edinilen bilgilere göre Akçakale İlçesine bağlı Dengiz köyünde bir inşaatın temelini kazmaya baslayan Kepçe Operatörü kazı çalışmalarına devam ederken bir süre sonra iş makinası bozulup ariza yaptı.

Önce ne olduğunu anlamayan iş makinesi Operatörü bir süre arızayı gidermek icin yaptığı çalışmalar sonuç vermeyince işini yarıda bırakarak çalıştığı firmanın sahibine ariza yapan Kepçenin resmini cekip atti.
Daha sonra kazı yaptığı yerden ayrılmak için araç gereçlerini toplayan kepçe Operatörünü kazı yerinden ayrilmayinca gönderilen resimdeki insan görünümlü figürüe dikkat eden firma sahibi kepçe operatörüne her seyi anladıkda o resimdeki kişi kim diye sorunca, kepçe Operatörü ne resmi bir tek kepce var, cevabını aldı. Ancak işyeri sahibinin resime dikkatli bak demesiyle bir kez daha resime bakan operatör insan görünümlü figürü görünce korkudan olay yerinde bayıldı.
Köylülerin sonra fark ettigi operatör yaklasik bir saat sonra köylüler tarafindan hastaneye kaldırıldı.
Operatörün şok geçirdiği ve başına gelenlerden dolayi kimseyle konuşmadığı belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
Ekli dosyayı görüntüle 140949

Son düzenleme:

nik

Süper Moderatör
Süper Moderatör
benim anlamadigim da su bu sadece neden musluman insanlarda boyle olur yahudi rus ermeniler de ariyor define sadece bizimkiler mi cinli ayrica devlet de mezar buluyor onlara neden boyle seyler olmuyor ?
--s.a.değerli kardeşim tam yerinde bir karar işte yilarca diyoruz dişarda bu paralari çikarmamizi istemiyenlerin uydurduklari dir cin var yok demiyoruz ama her yerde olmaz tamamen hayal ürünleridir-1-yabancilerin uydurduklaridir -2-cahil definecilerin uydurduklaridir bu cahillerin bilgi yetersizliği ve cihaz yetersizliğinden dolayi bir şey bulamayip cin götürdü diyorlar sen doğru dersin perfectorc kardeşim yabancilarda kaziyor,resmi kazilzrda devlette kaziyor hiç kimse bir şeyy görmiyor niye bizler sadece göriyoruz?.

Saygilar ve sevgiler.

tarum127

Yeni Üye
Konuyu başından sonuna kadar okuyunca insanın kafası allah bullak oluyor :)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ben bu kızın adını biliyordum. Konuyu ilk gördüğümde de hatırlayamamıiştım. Şimdi de hatırlayamadım. Bir ara denk gelirsem yazarım. Göthic fotoğrafçının biri paylaşmış bunu. Zamanla her yere yayılmış. Arama motorunuza yazın gothic resim/fotoğraf diye bunun gibi bin tane görürsünüz. :)

Sevgiler.