Dinozora benzetiyorum.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Hikaye...Dişi mi , Erkek mi ? mevkide kaplumbağ var denildi orjinalmi , evet orjinal yeni tespit edildi , iyi gidelim gösterin bakalım.Noktaya gelindi kaya bana bakıyor ben kayaya:) bu kaplumbağ değil dedim doğal normal bir kaya , ısrar edildi bu kaplumbağ,,,değil,,,kaplumbağğ,,,
kaplumbağ ise göster o zaman dişimi erkek mi :D Aksiyonu ve macerayı seviyoruz sanırım eh buda olmasa o yol cekilmez :)

Meltun

Bilgili Üye
1968 li yıllarda asker ocağında okuma yazma bilmeyenler için eğitim öğretim amaçlı yapılmış "Ali okulları" vardı
eğitmen tahtaya bir kaplumbağa resmi çizer altına hecelere ayrılmış şekilde KAP LUM BA ĞA yazar. İyice anlaşılsın diyede bir kaç defa kendisi okur.Anlaşıldığına kanaat getirdikten sonra birini kaldırır.
-Evladım oku bakalım !
- TOS BA ĞA !

Ibrhm

Aktif Üye
Keskingöz ustam inşallah haftaya köye gittiğimde bakacağım.Bu kaya doğal olabilir,fakat bire bir incelemiştim geçen ay çektiğim foto. Lâkin bu fotoyu büyüturseniz tam arka kısmının yere basmadığını,düz durması için birilerinin taşları altına koyduğuna eminim.

kaynak

Yorumlarım resmi kazılar için geçerlidir.
Yuvarlanırsa bir yerlermi çöker acep :200:

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
@Keskingöz ustam inşallah haftaya köye gittiğimde bakacağım.Bu kaya doğal olabilir,fakat bire bir incelemiştim geçen ay çektiğim foto. Lâkin bu fotoyu büyüturseniz tam arka kısmının yere basmadığını,düz durması için birilerinin taşları altına koyduğuna eminim.
Kardaşım,
Bu ejder değil.
Üstüste duran 2 adet Kaplumbağa benzettim.

Baktığı yerde genelde parası olur.
Çözümü üzerindeki işaretlerdedir,
yada baktığı yerde yada gerisinde mezarı olur.

Senin yapacağın ilk iş;
üzerinde daire, sunak, halka vb. işaretler varsa resimlemek.
Değerli tespiti yaparak parasını bulmaktır.

Fotoğraflamayı iyi yap, buradan ekmek çıkar inşallah.

Ekli dosyayı görüntüle 241122

R00T

Profesyonel
Co Admin
Bu eklenti nedir ya uyuz oldum .

R00T

Profesyonel
Co Admin
Daha çok yayınlayıp doğal olmadığını gösterecektim neye delalettir görünürdüde eklenti işi muhabbetimi kaçırdı.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Eklenti mevzusunda fazla gecikmeden düzenle kısmından fotoları silip yeniden yükleyip denemek gerekiyor.

Ibrhm

Aktif Üye
The Thing hocam bu eklenti ne demek ben bir şey eklemedim tifondan giriyorum resimleri zor yüklüyorum.

The Thing

C*
Süper Moderatör
Tamam işte o aradabir denk geliyor bu sıralar resim yükleme yaparken link atıyor bazen.