Doğa gezintisi

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Vay toprağım,nasılsın:)
iyi kotu bi araba aldık memurıyetten vakıt buldukca arkadasla dağ bayır gezıyok, bizimkisi bi meşgale: )
evet gorusemedık bı turlu, gecen gittik buraya kimi cin deresi kimi gerdek kaya diyo, elmalının altında bura, bak orda dalgıclar ıkıncı ocağı acmış, adamlar heryerde:)
ama coğu yeri deşmişler koydekıler, bide o attıgın resimdekı bulamadılar dedıgın yerın sol tarafınıda esmişler gibi
Allah'a şükür kardesim iyilik sağlık ,araban hayırlı olsun güle güle bin kaza bela vermesin Allah'ım . Sizin meşgale iyi iyi :)
Kandilkaya mevki olarak geçer orası . Dedimya taş ocağı şubeleri bunlar .Asıl ocak esas yeri toz duman etti zaten şimdi ufak ufak dağılıyorlar çevreye .Nasıl geçti bunlara mı denk geldiniz sadece :) Siz çok yukarı çıkmışsınız çeşmenin orda dalacaktın içeri . Mekan orda asıl .

Blackjest

Member
Sorma nerde tarihi yer var,çöreklenmiş nasipsizler,
valla cok yer vardı bura arkadasın koye cok yakın , bu cesme vadının ıcındekımı, yav orda menemen yaptık , yeri bulamadık ıyımı, ama suyu guzeldi çeşmenin:) buralar bizi aşar dostum, kendı yerıme bakamıyom kolumu kımıldatamıyom ınan: )
biz yarın burayı bıdaha ziyaret edelim dostum, sonrasında senle bi istişare yaparız:)

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
İyi sayılır derken ?
Bende de sıkıntı yok çok şükür .Çocuklar çok sıkıştırıyor galiba yada yazdıgın romanlar mı bunaltmış seni neşen yok gibi geldi bana .
İnsan dostunu böyle tanır işte. İyiyim gerçekten. Sıkıntı yok. Çocuklar, romanlar yormuş olabilir beni. Bu aralar okula hademe vermiyorlar. Bğtün işler bize kalıyor. Bu gün duvar ördük çocuklar kış günü kayıp düşmesin diye merdivenlerden. O yorgunluk var üzerimde. Mutluyum ama. :)

kazama

Sorma nerde tarihi yer var,çöreklenmiş nasipsizler,
valla cok yer vardı bura arkadasın koye cok yakın , bu cesme vadının ıcındekımı, yav orda menemen yaptık , yeri bulamadık ıyımı, ama suyu guzeldi çeşmenin:) buralar bizi aşar dostum, kendı yerıme bakamıyom kolumu kımıldatamıyom ınan: )
biz yarın burayı bıdaha ziyaret edelim dostum, sonrasında senle bi istişare yaparız:)
Sizin gezdiğiniz yer okla gösterdiğim yerin diğer cephesinde o mezar .
Bu çeşmeyi diyorum :)

kazama

İnsan dostunu böyle tanır işte. İyiyim gerçekten. Sıkıntı yok. Çocuklar, romanlar yormuş olabilir beni. Bu aralar okula hademe vermiyorlar. Bğtün işler bize kalıyor. Bu gün duvar ördük çocuklar kış günü kayıp düşmesin diye merdivenlerden. O yorgunluk var üzerimde. Mutluyum ama. :)
Ben geliyim hademeliğe :)
Sevindim MuTlu olduğuna :3: .Hocam duvarda örermiş ,bunların yorgunluğu geçer kardesim .Allah baska yorgunluklar vermesin .

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Ben geliyim hademeliğe :)
Sevindim MuTlu olduğuna :3: .Hocam duvarda örermiş ,bunların yorgunluğu geçer kardesim .Allah baska yorgunluklar vermesin .
Amin. Sağ ol dostum. İdarelik yaşıyoruz işte. Sağlık yerinde olsun gerisi boş. Şimdi, uyuyabilir miyim biraz? Yine yazarım kardeşime. Tek gözle yazıyorum şu an. :)

Sevgiler.

Pscyhe

Engellendi
Severim tas ocaklarini..tarihe cok buyuk katkilari var... :200:

deli firat

DOĞACI
Güzel yer vardır buralarda hala birşeyler iyi araştırmak lazım selametlen