Doğal olabilirmi

Anke

Aktif Üye
Oturan ve sırtında yuk olan deve nereye bakıyor resmi varmı. Karmaşık eğer resim olmazsa yorum da doğru olmaz.
Baktiklari yonde resim yok ama bi depenin ustunde yapilmis karsisi duzluk duzlukten sonra iki tağ var

Anke

Aktif Üye
Aynı fikirdeyiz sanirim deve konusunda

ÜstaD1

Bilgili Üye
Dağ dediğimiz tümülüs olabilir. Baktığı yönde pınar ya da patika yol varmı ? Dediğim gibi cevre iyice resimlenmeli ki yorulmayın. Boşa uğraşmayın.

Anke

Aktif Üye
Dağ dediğimiz tümülüs olabilir. Baktığı yönde pınar ya da patika yol varmı ? Dediğim gibi cevre iyice resimlenmeli ki yorulmayın. Boşa uğraşmayın.
Tümsül değil dağ evet pınar akiyo baktigi taraf kucuk bi pinar varcduzluk alanda

ÜstaD1

Bilgili Üye
İki hörgüç iki dağ dikkat çekiyor, ben yine de tam arazi resimlerini görmeden sizi yönlendirmek istemiyorum. Bulduğunuz emare zengin bir emare ama yorumu çok ve dediğim gibi buda araziye bağlı. Mağara, pınar, kendi önü arkası, kendisi, bit çok nokta da olma ihtimali yüksek. Bu sebeple araziyi yorumlamak önemli.

Anke

Aktif Üye
Bu çok dikkatimi çekti o kayanın orda ne işi var :) öteki resim deve gibi bütün bakarsan horoz gibi ama kesin birşey var çok güzel bir işçilik var hayırlı olur inşeallah
:) demi ama iki ayri taş biri iceri girmiş havalarda islanmasin diye kacmis raya:):)

Shekiller

Aktif Üye
Anke o taşı bence ordan bi çıkarmak ilazım :) belki araya birşeyler daha sıkışmış olabilir :)

Shekiller

Aktif Üye
Anke benim gördüğümde düşündüğüm o taş oraya nası girer oldu doğal olması imkansız biri onu oraya soktusa ya bir amacı olması lazım ya da ağır işsiz bir zat sorunlu olması lazım :) çubuk ya da cihazla üstünde bir gezin derim

Anke

Aktif Üye
Anke benim gördüğümde düşündüğüm o taş oraya nası girer oldu doğal olması imkansız biri onu oraya soktusa ya bir amacı olması lazım ya da ağır işsiz bir zat sorunlu olması lazım :) çubuk ya da cihazla üstünde bir gezin derim
Değerli üstadim mubarek hava bu sene öyle yağmurlu ki hiç bi çalişma yapilmiyor bunun olduğu yerde biraz zor arac gidemiyor o bolgele biraz yurume mesafesi var

Shekiller

Aktif Üye
Değerli üstadim mubarek hava bu sene öyle yağmurlu ki hiç bi çalişma yapilmiyor bunun olduğu yerde biraz zor arac gidemiyor o bolgele biraz yurume mesafesi var
Herşeyin bir vakti saati var inan 1 senedir yanlış noktada işlem yapıyormuşuz şimdi eski konumu tekrar bi incelyim dedim farkettim mideme ağrılar girdi :(