Doğalmidirlar

Blue.

Editör
Bilgi verirseniz sevinirim Doğa Sever ?

Blue.

Editör
Kusura bakmayın fotoların geniş acısı yok bir arkadasim çekmiş arastirmami istedi bilgi verebilirsiniz bu açıdan sevirim....

APOLLONUS

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Kayaların yapısına bakınca bölgede yaşanmışlık olduğu izlenimi oluşuyor ama paylaşılan fotolar tatmin edici değil. Bölgede daha göze çarpacak yerler olduğunu düşünüyorum ama aşiyan bir gözle etüt edilmeli.

ersen0010

Bilgili Üye
2 resim de üçgen gibi olan dogal değil gibi. Ama mantıklı olan her zaman dediğim gibi boşluk testi. Cihaz ile tespit

Blue.

Editör
Kayaların yapısına bakınca bölgede yaşanmışlık olduğu izlenimi oluşuyor ama paylaşılan fotolar tatmin edici değil. Bölgede daha göze çarpacak yerler olduğunu düşünüyorum ama aşiyan bir gözle etüt edilmeli.
Eyvallaha Ustam değerlendireceğim gerekli argeyi yapacagim
değerli yorumun için teşekkür ederim Ustam Saolasin Varolasın ?

Blue.

Editör
doğal olan ve el işçiliği olan taşlar var ancak benim kanaatim bunların bir çoğu farklı yerden görüntüler. net bir bilgi için geniş açı şart saygılar
Aynı bölgede bıraz mesafeli üstad dere kenarı yaşanmışlık bölge değerli yorumun için teşekkürler saolasin varolasın ?

Blue.

Editör
2 resim de üçgen gibi olan dogal değil gibi. Ama mantıklı olan her zaman dediğim gibi boşluk testi. Cihaz ile tespit
Yakında ARGE yapıp gerekli çevresel foto cekerim değerli yorumun için teşekkürler çok sağol Varol Saygılarımla