Doğalmidirlar

Blue.

Editör
Kardeşim biraz mesguliyetler var konuya ancak dahil olabildim. Öncelikle ben burda tılsım vesair olduğuna inanmıyorum. Bunu kim söylüyorsa atıyor yada farklı bı sebepten yaşadığı şeyi buraya bağlamış. Su varsa hayat vardır her ne kadar çok bariz bir işaret görmemiş olsamda derenin S yaptığı kısımları iyi araştır.
Eyvallaha Ustam hemşerim Varol
Burda dediğin gibi çok net işaret yok ama şunlar var yaklaşık 3 tane yatak var kayada yada oturak değişik iki tane büyük oyuk var üçgen kesimli işaretler var ve ikinci bir dere var daha az su Akan orda fotolarda mevcut insan yapımı yapma küçük şelale var bir oda var burada o düşüncedeyim ama çok yıpranmış doğada kayalar bulmaca gibi çözümü Zor evet bencede yok sadece hikaye dir tılsım durumu çok değişik işaretler var bizim burda ustam @Gönül_Eri

Blue.

Editör
Kardeşim biraz mesguliyetler var konuya ancak dahil olabildim. Öncelikle ben burda tılsım vesair olduğuna inanmıyorum. Bunu kim söylüyorsa atıyor yada farklı bı sebepten yaşadığı şeyi buraya bağlamış. Su varsa hayat vardır her ne kadar çok bariz bir işaret görmemiş olsamda derenin S yaptığı kısımları iyi araştır.
Ustalarimin izni olursa eski konularima şeni eklerim bı bakarsin hemşirim @Gönül_Eri çok kafam karıştı bizim buradaki işaretlere değerli yorumunu paylaşırsan sevinirim Ustam

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Ustalarimin izni olursa eski konularima şeni eklerim bı bakarsin hemşirim @Gönül_Eri çok kafam karıştı bizim buradaki işaretlere değerli yorumunu paylaşırsan sevinirim Ustam
Yapay şelalenin gölet yapan yerinde dikkatimi çeken bir yer oldu orayada bak mutlaka... Ekli dosyayı görüntüle 276585 bu yatağın sağını solunu iyice bir görseydik daha net belli olurdu. İşaretledigim kısım dikkatimi çekti. Allah işini gücünü rast getirsin...

Blue.

Editör