Dolgu mudur sizce ?

İnnovia

Aktif Üye
Ferhat herhangi bir koku vs. hissettinmi ? Öncelikle dar alan eğer şeş beş biyer açılır felan hemen uzaklaş ordan .O taş alınacak gibi değil galiba , onun baska bir yapı tası oldugunu düşünüyorum.Kapı olsa açardın zaten .Diğer taraf ne alaka nasıl açıldı , görüntülere göre tam zıt yöndeler.

Ferhat06

Member
Hayır herhangi bir koku olmadı hissetmedim.Evet o taş vinç olsa bile zor çıkar ordan .Benim gücüm yetmez bu kadar büyüyeceğini tahmin etmedim .Açtıkça açıldı ama üst katmanları keserle yonta yonta aralarındaki kayayı cıkarmaya saatlerce ugrastım ,işte o kayanın etrafını açarken arka taraf döküntü biyer çıktı .Kupkuru ve kök sarmış bir bölüm çıktı .Resimleri var . O tarafa dogru gitmek içinde taa en üstten ala ala inmek gerekiyor napacam bilemedim , onun için sizlerin fikirlerini almak istedim.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Tespit vesaire varmı ? Muhtemelen yok. Neye göre iniliyor buraya ? Ben bunun benzeri bir yeri Kızılcahamam da açtım kaya dibinden ine ine, Benim çalıştığım yer de ganimet gibi işaretler vardı. Sizin hevesinizi artıran alametlerden daha iyileri karşıma çıktı, netice yanlış tespit ve başarısız sonuçlandi. Bakın tespitsiz işlem sizi yormakla kalmaz bu işlere dair hevesinizi de yıkar bitirir...

Ferhat06

Member
Bakınsana olmuyor işte, diyosunki bana tespit .Neyin tespiti ve nasıl tespit. Elimde keserden başka bisey yok .İş buraya kadar geldi ve gittikçe karıştı .Ben o kayayı açmaya uğraşırken arkamda biyer döküldü.

spyfrs

Moderatör
Moderatör
Bakınsana olmuyor işte, diyosunki bana tespit .Neyin tespiti ve nasıl tespit. Elimde keserden başka bisey yok .İş buraya kadar geldi ve gittikçe karıştı .Ben o kayayı açmaya uğraşırken arkamda biyer döküldü.
elinde keserden başka bir şey yoksa allah akıl vermiş fikir vermiş bin bilsende bir bilene danış denir. Bize ne işaret verdin nede elle tutulur gözle görülür bir emare kafana göre girdin bu yolda başarılar dilerim bildiğini okumaya devam sonunda emeklerin boş olduğunda anlarsın ne demek istediğimi.

sanal defineci

Bilgili Üye
ferhat ustam dökülen tarafa az çalış..son bi deneme ....diğer yönde bi şey çıkmayacağı belli..benim fikrim o ..

Ferhat06

Member
Bende öyle düşünüyorum, gelişmeleri aktarırim. Kendinize iyi bakin dostlar.

Gönül_Eri

Moderatör
Moderatör
Tamam madem kızdın hoşuna gidecek şeyler soyliym o halde. Doğru yoldasın 4 metre daha aşşa in sonra karşı duvara Hilti ile giriş yap, odadasin. Son aşamada yanında çuval götürmeyi unutma, çünkü onca malzemeyi cebinde götüremezsin.

Ferhat06

Member
Ne alaka ustam .Ben görüntülere göre yorum istiyorum .