Düşünce okuyan adam gördüm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
yaw kardes ne sektore faydasi var ne insanliga .mevzu ney niye define camiasinda paylastin.guzinabla kosesine dondu kalite site.yapmayin bunu.

Shadowmen

Member
Merhaba arkadaşlar , Yaşadıgım olayı kısaca anlatayım

yolda gidiyordum karşımda eski sınıf arkadaşım Leyla karşıdan geliyordu leylaya selam versemmi vermesemmi diye düşünüyordum. çok uzun zaman oldu beni tanımaz filan diye kendi kendime düşünüyodum en son selam vermiyeyim boşver dedim leyla karşıdan gelip geçti beni arkamdan biri seslendi

Şöyle dedi

"Leyla hanıma niye selam vermiyorsunuz gençler" ;

sonra kafamda bi elektriklenme hissettim kafamın arkası 1-2 saniye elektriklendi sanki bi bağ koptu

adam yanımıza geldi 40 yaşlarında yakışıklı bakımlı birisi saçı joleli beyaz cücük sakalı vardı top sakalı bide kolye zincirleri garip birisiydi

bayagı bizimle dalga geçmeye başladı 1 dakika filan boyle dalga geçti leyla hanıma niye selam vermiyorsunuz lan filan ben korktum ben onu tanımıyorum diye ısrar ettim

adam en son ilerledi arkasını dönüp sen onu tanıyorsun dedi ama çok eski böyle çok şeytani bi kahkakalar attı bende bu büyücümü nelan dedim ordan kaçtım hemen.

adamıda birdaha göremedik buralarda.

yorumlarınızı alayım arkadaşlar

Araştırmalarıma göre Allah tarafından kendisine Ledün ilmi verilmiştir deniyor bu kişiye peygamberlere ve salih kullara verilen sır niteliginde güç

ledün ilmine sahip bir insan senle veya bir başkası ile asla ve asla dalga geçmez zira o seviyedeki insanlar nefislerini her nefisten aşağıda görürler ve yine o seviyede ki bir insan sünneti bırakıp ta top sakalla gezmez (sakalı o şekilde çıkıyorsa başka)
ayrıca hepsi olmasa da cinlerin bazıları zihin de okur geçmişi de görür.

Mutlu666

Member
ledün ilmine sahip bir insan senle veya bir başkası ile asla ve asla dalga geçmez zira o seviyedeki insanlar nefislerini her nefisten aşağıda görürler ve yine o seviyede ki bir insan sünneti bırakıp ta top sakalla gezmez (sakalı o şekilde çıkıyorsa başka)
ayrıca hepsi olmasa da cinlerin bazıları zihin de okur geçmişi de görür.
Hmm , Dalga geçme degilde mizah anlayışı diyelim . cinlerin bunu yapabilecegini sanmıyorum yapsa bile bazıları demişsiniz ki o bazısı da ledün ilmi sahibidir ?

hz.süleymanın çalıştırdıgı cinlerden bazılarında bu ilimler vardı sebe melikesi tahtını getiren mesala .

odin

Editör
Hmm , Dalga geçme degilde mizah anlayışı diyelim . cinlerin bunu yapabilecegini sanmıyorum yapsa bile bazıları demişsiniz ki o bazısı da ledün ilmi sahibidir ?

hz.süleymanın çalıştırdıgı cinlerden bazılarında bu ilimler vardı sebe melikesi tahtını getiren mesala .
Hz.suleymanin calistirdigi cin herkesin bildigi olan cin degil diye dusunuyorum. Bence tanimadigi insanlari calistirmis. Mesela eskilerden gelen bir cok soz var. En basiti "in misin cin misin" yani tanidikmisin tanimadikmisin manasi tasir. Burada bilinmeyen anlaminda kullanilmistir. Bu tarz ornek coktur.

Ayrica konuna donersek benimde hissiyatim normalden bir tik daha kuvvetlidir. Ama anlatilan derecede degil tabiki :D Konu cok degisik ve yoruma hatta hayale acik.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
once su nick rakamin dusundurucu deilmi.haddi 66 yozgat..amma 666 iluminati sembollerinden biri olarak kabul gormus...yorumlar arasinda bi arkadasda ayiktirmis zaten.....yasam insanlarin beklemedigi bilmedigi seylerle doludur..cokta takmamak gerek..

Mutlu666

Member
Hz.suleymanin calistirdigi cin herkesin bildigi olan cin degil diye dusunuyorum. Bence tanimadigi insanlari calistirmis. Mesela eskilerden gelen bir cok soz var. En basiti "in misin cin misin" yani tanidikmisin tanimadikmisin manasi tasir. Burada bilinmeyen anlaminda kullanilmistir. Bu tarz ornek coktur.

Ayrica konuna donersek benimde hissiyatim normalden bir tik daha kuvvetlidir. Ama anlatilan derecede degil tabiki :D Konu cok degisik ve yoruma hatta hayale acik.
Hz.süleyman emrindeki cinler gerçek cindi insan olmamasının sebebi şu emrine verilen cinler insanlarından çok daha hızlı hareket ediyor ve ağır yükleri kaldırabiliyor sebebi bu yani insanların 6 ayda bitirdigi bi inşaatı onlar 1 haftada bitiriyormuş

odin

Editör
Hz.süleyman emrindeki cinler gerçek cindi insan olmamasının sebebi şu emrine verilen cinler insanlarından çok daha hızlı hareket ediyor ve ağır yükleri kaldırabiliyor sebebi bu yani insanların 6 ayda bitirdigi bi inşaatı onlar 1 haftada bitiriyormuş
kaç iscinin 6 ayda bitirecegi bir isi kac cin 1 haftada bitirir? gibi bir soru geldi aklima

neyse hayirlisi olsun

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Cinlerin bunu yapabilecegini sanmıyorum , öyle birşey yok cinler düşünceleri okuyamazlar cinler düşünceleri okuyabilse mahkeme başkanlarını cinni yaparlar.Allah tarafından kendisine ilim verilmiş bence böyle birşeye akıl erdirillmez başka cinler deyip geçiyoruz kedidir kedi :D

bide sen gelmişsin diyorsun peygamber bu adamın peygamberden daha önemli biri olmadıgını ne biliyorsun ?

Arkadaşım,
Daha fazla zarara girmemeniz açısından;
Konunuzu kapattım.
Yukarıda kırmızı ile işaretlediğim söz; imanınıza zarar verecek bir sözdür.
Peygamberde daha üstün birisi olmaz.
Siz ne zannediyorsunuz peygamberlik makamını..?

Düşüncenin okunması bu kadar önemsemek garip.
Düşünce okumak bir gösterge değildir.
Kemalatın alameti de değildir.
Hint Fakirleri bir sandığın içinde suyun altında 3 gün kalıyor.
Amma adamlarda din yok.

Biraz akait okumanızı tavsiye ederim.
Ehli sünnet uleması;
Bir evliyanın makamı ne kadar büyük olursa olsun, ASLA HZ.VAHŞİ R.A. ın sahabelik makamına ulaşamaz.
Siz ne dediğinizin farkında değilsiniz. Tövbe etmeniz faydanıza olacaktır.

Selametle.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...