düşünceleri dinlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mutlu666

Member
arkadaşlar merhaba insan düşüncesini cinli insanlar bilebilrmi düşüncelerini dinliyebilrmi ?

Mutlu666

Member
yaşım 26 bazı kaynaklarda bu tür bilgiler varda sormak istedim.

kazama

İnanıyorsan denemeye değer !
Zorla kendinizi paranoya yapıyorsunuz ,İnsan düşüncelerini kötüye yormuşsa ruhunu kirletip fesata bulasmissa ;bahsi geçen olay zaten kendini onlara esir etmiş olup onların vücut bulmasına sebep olduğundan şahsi fikir ve düşünceler bizzat ele geçmiş demektir .

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Bu cinconlar düşencelerimizi -yani kalbimizden geçenleri- bilebilseler anamızı ağlatırlardı :))

Yalnız ele geçirip tahakküm ettiklerine kendi düşüncelerini düşündürebilirler, ağızından söz olarak çıkması için baskı yapabilirler.

Mutlu666

Member
çok kötü hırpalandım

tamam yeşekkütler yorumlarınız için

Son düzenleme:

saftilki

Moderatör
Moderatör
öyle bir şey mümkün değil, olsaydı hz,süleyman as ın çoktan öldüğünü asanın sayesinde dengede kaldığını anlarlardı,

Kullanıcı

Moderatör
Moderatör
Dostlar. Hmmm. Şimdi söylediklerinize çok ters bir durum olacak ama söylemeliyim. :)

Benim kız kardeşim bir ara musallata uğramıştı. Özet geçeceğim. Başka bir konu daha var oraya ayrıntılı yazacağım inşaallah. Bayılıyordu. Üzerine ayetel kürsi okuduğumuzda ağlayarak uyanıyordu ve o anda çevresinde bulunan herkesin düşündüklerini söylüyor. Bazılarının örneğin benim düşüncelerimi söyleyemiyordu. Benim çok karışık düşündüğümü söylüyordu. Ama diğerlrrinin ne düşündüğünü (oman için) tek tek söylüyordu. Hayret ediyorduk.

Şimdi çok şükür iyi.

Sevgiler.

Turko

Uzman
Bire bir zihni okuyup ne düşünüyorsan söylüyorlar. Defalarca başıma gelmiştir. Ekibin içinde eleme işlemini çok defa bu şekilde yaptım. işlem sırasında kalbi ve zihnini bozan olursa hemen uyarır Hocam gönder kötü düşünüyor der . Hocam nasıl oluyor biliyorsun derdim , oğlum bu olay öyle birşey değil sürekli yanında gezdirip gözünün önünde tutabilecegin bir varlık değil onlar . Ben başkaları gibi büyü ile küfür ile çağırıp ali koymadım çocukluğum dan beri beni koruyor . Her çağırdığında gelen herşeyi cevaplayan olarak düşünmeyin. Oda Müslüman onada hoca diyorlar zaman zaman gelip hakkımızda hayırlı olanı söyler gider . Bir ara çok kötüydüm hakkımda kimin ne düşündüğünü kalem kalem söyler korumak ister uyarır di defalarca doğruluğunu fark edince kendi sağlığım için artık soylememesini istedim derdi. Gecenin bir yarısı yatağımdan kaldırır hiç tanımadığım insanların evlerine götürürdü kavga ediyorlar yetiş sonu kötü olacak diyip gider utana sıkıla kapısını çalar insanların sakinleştirir dönerdik eşimle derdi. Baktım bende mevzular aksiyon dolu artık özet kısımlara bakıyorum tılsım var mı ? Tuzak var mı ? Ekipte sıkıntı olacak mı ? Yok sa taktik maktik yok bam bam :)

hakan222

Member
Turko.. aynen ustam dediklerine katılıyorum cini olan bı insan karsisindakinin aklından geçenleri okuya bilir mesala benim hocam var yaklaşık bin beşyüz cini var bunların sayasinde birisi nerde ne konusuyo birçok şeyi biliyo.. bı insanın gözlerine on Saniye bakınca istedini yaptira biliyor .. yok ben inanmam yok olamaz öyle şey diyen arkadaşlar gerçekler biraz farklıdır bu konular.. Mesala Bizim biyerde çalışmamız var Turko.. ustam da belki hatırlar şelalem vardı ustam tılsımlı demişti haklida çıktı şuan ben o selalede işlem yapıyorum sağlam bı hocam var cinlerle sözleşme yaptık dedikleri gün ve dedikleri saatte çalışma yapıyoruz onlar kaziya izin veriyor bizde onlara Zarar vermiyoruz... Anlaşma yapmadan önce evimize geliyolsrda bize seslenip sürekli rahatsız ediyolardi o yüzden dediğim gibi bu konular farklıdır biraz .. biyerde sağlam bı gomunuz varsada orası kesinlikle cinler tarafından korunur bu işle gerçekten porofesyonel şekilde uğraşanlar benim yada Turko.. ustamizin dediklerinin ne kadar doğru olduğunu bilirler..

Mutlu666

Member
Hakan222 anladım yani düşünceleri cin okuyor insana soyluyor diyon...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...