düşünceleri dinlemek

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hakan222

Member
vakko.. slm kardeşim olur sen inanmaya bilirsin böyle şeylere saygı duyarım ama şimdi birde gözümle görüp yaşadığım var .. uzun zamandır girmiyordum siteye yeni girdim yukarıda bahsettiğimiz konu selaleyle ilgili dokuz Hoca deyistirdim bu şelale de hepsi boş hocaların sonunda bı adamla tanıştım geldi iki dkda çözdü ne tılsım kaldı ne şelalede çıkan yılan .. işin bilen olucak Ağa hocalara kalsa kazma kürek selelayi yıkacak tık adam geldi iki taş kırdı gitti ..

hakan222

Member
vakko.. slm kardeşim olur sen inanmaya bilirsin böyle şeylere saygı duyarım ama şimdi birde gözümle görüp yaşadığım var .. uzun zamandır girmiyordum siteye yeni girdim yukarıda bahsettiğimiz konu selaleyle ilgili dokuz Hoca deyistirdim bu şelale de hepsi boş hocaların sonunda bı adamla tanıştım geldi iki dkda çözdü ne tılsım kaldı ne şelalede çıkan yılan .. işin bilen olucak Ağa hocalara kalsa kazma kürek selelayi yıkacak tık adam geldi iki taş kırdı gitti ..

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
@vakko.. slm kardeşim olur sen inanmaya bilirsin böyle şeylere saygı duyarım ama şimdi birde gözümle görüp yaşadığım var .. uzun zamandır girmiyordum siteye yeni girdim yukarıda bahsettiğimiz konu selaleyle ilgili dokuz Hoca deyistirdim bu şelale de hepsi boş hocaların sonunda bı adamla tanıştım geldi iki dkda çözdü ne tılsım kaldı ne şelalede çıkan yılan .. işin bilen olucak Ağa hocalara kalsa kazma kürek selelayi yıkacak tık adam geldi iki taş kırdı gitti ..
Define isinde hicab vardir.Hicabi kaldirmak icin cesitli dualar vardir.Bu dualar okunabilir ve sonuc alinabilir.Her muslumanin her Allaha inanan insan bunu yapabilir. Bana mantikli bir aciklama yapma sansin varmi acaba.Gomunun nerde oldugunu bilen birisi neden bunu kendi cikartmiyor acaba.Mesela ben ahit sandigini istiyorum.Bu hoca bunuda bulur o zaman.Veya diyer aranan seyleri.Neden baskalarini yonlendiriyor.Bir hoca korunma amacli dua okuyabilir ki bu duayi sende bende herkez okuyabilir.Benim anlamadigim tum bu anlattiklariniz hakkinda ne Kurani Kerimde nede sunnette bir nas yoktur.Anlatmak istedigim hoca ve define iliski sevgili arkadasim sahsinizla ilgili degildir.Yazdiklarimi yanlis anlamayin.Bir define icin once Allaha inanc sonra elinizde belge veya isaret ve bilgi olmak zorundadir.Bunlari bilen ve nasibinde varsa zaten muvaffak olur Allahin izniyle.

hakan222

Member
vakko.. Estağfurullah kardeşim niye yanlış anlayalim ama üsteki mesajimda anlattim zaten tekrar yaziyim.. dediğim gibi çalıştığım yerde işte yılan çıkıyordu cin gözüküyor du vs vs bir sürü şey çok hoca buldum hiç biride bı işe yaramadı boş yani hoca işi beni korumayı bırak hazır işimi bile bozdular.. Valla ustam yani kimse yapamadı bu şelaleyi bu siteden bile sağolsun gelip bakan oldu burda bişey yok dedi... Sonra İstanbul'dan iki Ermeni geldi papaz büyüsü var burda sizin hocalar bişey yapamaz dediler domuz işareti vardı adamlar kırdılar işareti parayı alıp gittiler bu kadar basit.. hocalar konusunda haklısın ama kardeşim boş hepsi.

Azrad

Engellendi
vakko kullanıcı adınız yabancı gelmiyor.Merak ettim nereden ilham aldınız bu kullanıcı adını seçerken.

vakko

@vakko kullanıcı adınız yabancı gelmiyor.Merak ettim nereden ilham aldınız bu kullanıcı adını seçerken.
Vakko kataloglarini ve reklamlarini cekiyorduk.Belirli bir donemde yurt disindaki magazamda urunlerini sattim.Sadece marka tercihi.Moda vakkodur.

Azrad

Engellendi
Vakko kataloglarini ve reklamlarini cekiyorduk.Belirli bir donemde yurt disindaki magazamda urunlerini sattim.Sadece marka tercihi.Moda vakkodur.
Vakko yahudidir.Bazı localara bağlı azılı siyonist düşünceyi savunur felsefe ve inanca sahiptirler.Birçok gizli locanın sonu vakko ile biter.

vakko

Vakko yahudidir.Bazı localara bağlı azılı siyonist düşünceyi savunur felsefe ve inanca sahiptirler.Birçok gizli locanın sonu vakko ile biter.
Forumda kac tane farkli felsefeyi dusunceyi medeniyeti anlatan nikler var bilgin varmi bu konuda.Beni etiketleme arkadasim bir daha konu icinde.Burasi bilgi paylasim platformu.Konuyu sacma sapan yerlere cekme tamammi guzel arkadasim.Sana sorulursa vakko kimdir diye o zaman cevap yazar bilgini paylasirsin.

Azrad

Engellendi
Forumda kac tane farkli felsefeyi dusunceyi medeniyeti anlatan nikler var bilgin varmi bu konuda.Beni etiketleme arkadasim bir daha konu icinde.Burasi bilgi paylasim platformu.Konuyu sacma sapan yerlere cekme tamammi guzel arkadasim.Sana sorulursa vakko kimdir diye o zaman cevap yazar bilgini paylasirsin.
aaa neden kızdınız.Vakko nun en tehlikeli kelimelerden olduğunu bildiğim için sordum.Konuyu farklı yerlere çekmedim.Çok sağlam siyonist olmayan musevilerden öğrendiğim bir bilgiyi aktarmak istedim.Doğru bilgi paylaşıldıkça güzel değilmidir.Çok şaşırdım doğrusu.Saygılar...

mayhem

Co Admin
Co Admin
Oda bir şeymi Mayhem daha tehlikeli :200:Böyle düşünmeyelim Nasıl baktığımızda önemli binilen araçlar markalar olsun saymakla bitmez.Her doğru ve yanlış böyle yazılıp çizilmez söylenmez . Sakıncalı olan nic'leri biz özelden uyarıp başka bir nic seçmesi konusunda ikaz ediyoruz .

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bana göre mümkündür, ayrıca bilimsel açıdanda bir insanın diğer bir insanın zihnini okuması yine mümkündür Cine ihtiyacı yok böyle insanların. Dediginiz insanla göz göze gelmez iseniz zihninizi okuması zor ama imkansız değil.

Diğer taraftan insan sarrafı olan kişiler var sadece bir görüşte anlar sizi.

Ayrıca Telepati diye bir şey var. Dünya şu an bu şavasın içinde. Rusya başta olmak suretiyle dediğin olay ciddi manada İstihbaratta bile kullanılıyor.

Son düzenleme:

Azrad

Engellendi
Oda bir şeymi Mayhem daha tehlikeli :200:Böyle düşünmeyelim Nasıl baktığımızda önemli binilen araçlar markalar olsun saymakla bitmez.Her doğru ve yanlış böyle yazılıp çizilmez söylenmez . Sakıncalı olan nic'leri biz özelden uyarıp başka bir nic seçmesi konusunda ikaz ediyoruz .
Kimseyi kırmadan düzgün bir şekilde nedenini merak ederek sorduğum bu soru ve aldığım cevap ile ne anlama geldiğini tekrar uygun bir dille yazdım.Ben sağlam kaynaklardan aldığım bilgileri aktarmakla mükellefim.Vakko tehlikelidir.Lütfen bana siyonizm savunuculuğu yapmayın sayın admin.Farkındaysanız ben ne kırıcı nede yanlış bir yorum yaptım.Müslümanlar tarafından dünyanın en lanet düşüncesi olan siyonizmin bu vakko kelimesini çok kullandığını ve localarında benimsediğini bir bilen olarak yazdım arkasındayımda.Ortada yanlış bir durum söz konusu değil.Kaldıki yanlış bir durum olmadığı halde sayın admin neden böyle bir açıklama yaptı buda soru işaretleri ile dolu bir durum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...