(ed) dağircik mi?

ragıp

Uzman
Burda birde karanlik dereden bahsettimi yada tahta kopruden belki kaybolmustur, sarlakta birde canak olabilirmi hafif ovalde olabilir.
ah be üstadım, tam gezemedim. sadece bbeli başlı 4 noktaya baktım, değerli tesbiti yaptım ve döndüm
bu arada fotoğraflamalar yaptım tabi
ramazan sonu tekrar gidip, daha detaylı, bir çalışma gerekiyor.

vakko

Çok sevipte Taptığımız Başlara Taç Yaptığımız....
ah be üstadım, tam gezemedim. sadece bbeli başlı 4 noktaya baktım, değerli tesbiti yaptım ve döndüm
bu arada fotoğraflamalar yaptım tabi
ramazan sonu tekrar gidip, daha detaylı, bir çalışma gerekiyor.
Allah kolaylık versin.Zor işler çık oraya tekrar inceleme yap in aşağı istişare yap.Allah sabrınızı arttırsın.İnşallah muaffak olanlardan olursunuz.Kolay gelsin.

tatar26

Süper Moderatör
Süper Moderatör
abi alan güzel gözüküyor hakkında hayırlısı inşallahhhhhhhhhh

Mirkut

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Abi ben farkedemedim yilanlaricizebilirmisin sana zahmet

ByYuAnS

Member
@ByYuAnS
konu hakkında bilgi sahibi olduğunu biliyorum
Ekli dosyayı görüntüle 195731
Bu ağaç sanki biraz daha farklı dikkatli bakarsan! Ayrıca bulunduğu yerdeki kaya buranın son noktasıdır.

Haç işaretinde ise farklı bir olay, karşına alıp baktığında senin sol tarafında (Haç'ın sağ kolu) yönünde mağara mevcuttur. Dar kayaların arasından girilen ama içerisi salon gibi manastır olan bir yere çıkar. Fakat ön tarafı kırmızıya yakın bir toprak ile kapatılmıştır.

Derede şelale olan yerin göletinde bir sofra büyüklüğünde siyah taş olacak. Bu taşın altında süpriz var, fakat seni izleyen biri var bunları yaparken. O yüzden gerekli önlemleri alırsan güzel olur.

Selametle..