(ED) neler görüyorsunuz?

jeolog

Co Admin
Co Admin
ragıp ustam iki fotoyu çekerken durduğun yerin fotosu da var mı sende?

jeolog

Co Admin
Co Admin
bu tip yerleri bütün görmek gerekir. sol üstteki yanyana dizili olanlar ve arkadaşların hançer diye adlandırdığı kaya grubu ayrı düüşünülmeli, diğer zemin üstü görünen mostralar farklı düşünülmeli, bir de üzerinde sanki işlem yapılmış olanlar farklı düşünülmeli. Mesela hançer görünümlü olanın arkadan baktığında nasıl göründüğü bende merak uyandırdı.

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Bu tür işaretler yüzde yüz eşkıya işaretidir.

İşaret üç boyutludur! Üç açısı olup her açıdan başka bir şeye benzer , yada aynı objektiften üç farklı şeyi içinde barındırır! ragıp Bu sana özel bir yorum kardeşim! Kimse bilmez bunu bilen vardır 5 parmak sayısı kadardır.

Balık insan ve secemedigim bir hayvan var resimde. Soru işareti ve yeşil işaretli yerleri incele ama hepsi bu kadar değil. Ya sakladıgın yerleri Paylaş görelim, yada git iyice gezin 1600 metre çap veriyor bu işaret aklında olsun. 1600 metre daire şeklinde dolaş ipin diğer uçlarını bul.

Çok para işareti bu Ağa! Islat o taşı bak neler çıkıyor görüyorum ama emin değilim o yüzden cizmedim balığın sırtı ve kuyruğa doğru iki işaret var Islat görürsün eli kolu :) birde resmi çekerken durdugun yer var , sen gittiysen görüp sakladıgın konuya atmadıgın çok şey var Ağa!

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Bu siyah yeride ihmal etme ya kesim var Horasan.
Horasan varsa kır, kesim ise o kesilen taş nereye götürülmüş bul.

Gerisini yukarda yazdım.

Omega hariç onuda gördün sen.

Taşın başı fügürlerin kafası OMEGA işareti , ne demek istiyor anladın.

Siyah yerde cihaz sinyal vermez ise yine dene bu isaretin müjdesi altın yada metal değil. Elmastır.

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Omega dediğim işaret burası, magra içinde magra kapalı oda diyor, ve bu işaret altın olmaz ise olmaz dır.

İki omega bir daire.

Haa birde balığın kuyruğunda bir hayvan yere bakıyor hem balık kuyruğu hem diğer bir hayvan gizlenmiş.

Su Dök Su

Son düzenleme:

odin

Editör
Sedegor omega var diyince dikkatimi cekti. Fotografin solunda duran yapisik 4 kayayi parmaga benzettim. Bas parmakta o 4 kayanin saginda. Sanki alttaki kayayi avucluyormus gibi duruyor. O kayanin altindan umitliyim.

ragıp

Uzman
Allah razı olsun ustalar :20: Sedegor ustam, burası derenin denize ulaştığı yere yakındır.
evet, dediklerinde hakkın var, burası imame'den sonraki ilk noktadır. asıldır, doludur inşallah

Sedegor

Engellendi
Sedegor omega var diyince dikkatimi cekti. Fotografin solunda duran yapisik 4 kayayi parmaga benzettim. Bas parmakta o 4 kayanin saginda. Sanki alttaki kayayi avucluyormus gibi duruyor. O kayanin altindan umitliyim.
İyi görmüssün balığın kuyruğunda bir bilek var parmaklarda orda. Uvuç içi yumru yapılmış parmaklar belli