El değmemiş kaya mezarlıkları

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
merak ettiğin yer için tahminim

Ekli dosyayı görüntüle 213316

şimdi diyorsunki yer nekropol alanı mezarlar nerede ona da tahminim
1-kayaların hemen önünden dromos girişli zeminaltı oda mezar vardır
2-az daha aşağıda düzlük alanda lahit mezarlar vardır
ayrıca kayalığın üstünü de görmek lazım oradan fotoğraf eklersen ayrıca özeline yorumumu yaparım

may77

Moderatör
Moderatör
dikkatimi çekenler

kolay gelsin.

Oğuzboyu

Aktif Üye
may77 Teşekkür ederim kapak olarak belirttiğim yer hakkında bir düşünceniz var mı?

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Oğuzboyu üstad burada.. tarihin tozlu sayfalarında kalmaz inşallah.. Ben olsam çalışıyorsam izin rapor alırdım.. O bölgeden bir vatandaş alırdım ispite karşı.... uzatma camera alırdım.. Bir köşesinden tırtıklamaya başlardım.. Yani her halukarda eminsen mekanından.bikere git tam gitt. Hani şu 2012..2013.yıllarının konusunu hortlattıkları gibi senin burada 2020.ye kalmasın. ustam kardeşim canım arkadaşım

Oğuzboyu

Aktif Üye
timur964 Bilgiler için çok teşekkür ederim. Kasa gözüme çarpmamıştı yoklayacağım bu hafta içerisinde :)

Oğuzboyu

Aktif Üye
Mal bulanındır Bölgeyi çok iyi tanıyorum. Düğün yapsan kimse duymaz.yarım saatlik keşif bu kadar oluyor. Yarım saatte görüp anlayabildiğim tek şey bulunduğum yerde kesin kaya mezarlıklarının olduğu. Zaten en önemlisi de bu gerisi gelecek söz veriyorum kardeşim :) Hatta bu hafta içinde rapor ya da yıllık izin almayı düşünüyordum :))