Elinde satilik Magnosis pulse olan var midir ? Marmara bolgesi

izpesinde1

Yeni Üye
Temiz saglam cihaz lazim elinde olan abiler yardimci olursa sevinirim

kaan5557

Engellendi
Güzel kardeşim palavra cihaz...palavra görüntü..palavranin palavrasi derinlik...ayrım...
Herseyi palavra...
Ayrica bu cihazin maskesi yillar once düştüki...
baska cihaz markalarina yönel...

izpesinde1

Yeni Üye
Onerin nedir abicim alan tarama kullanmayi bilmem cok param da yok suphelendigim yere bakicam biraz da derin gostersin istiyorum

izpesinde1

Yeni Üye
Mesela bende bi ayak izi var konularimda vardi mekinacilarla ugrasmaktan biktim ona gore bisey lazim

kaan5557

Engellendi
offf..offf..guzel kardesim girmeyecem diyorum bu toplara ama sahtekarlarin elinde oyuncakda olma diyorum dayanamiyorum yaziyorum...
derin icin toplu gomu icin pulse tercihin dogru ama pulselerde acemiyi biraz yorar...aldigin sinyalin buyuklugu derinligini tahmin etmek ustalik ister...iyi cihaz almazsan stabillik noktasinda sorunlar yasarsin...cok cok eski mesajlarimda pulse kullanmanin incelikleri zorluklarini yazdigim mesajlar cok vardi ama muhtemelen silinmistir...sen yinede arsivlere bak...
Sonuc olarak ilk dedektorun olacaksa ikinci el birseyler al...
ben sana marka model ismi vermeyecem...sen arastir karar ver...bana danış son olarak...
yani şunu al demem ama bunu alma rahatlikla derim...

izpesinde1

Yeni Üye
Tam olarak istedigim bu iste abi ? mesela diyolar ki cubukla alan daraltman lazim ben cubuktan cihazdan anlmam bizim bi abinin lafi vardi adam olan da makine yok makine olan adam yok diye soz meclisten disari hep simsarlar denk geldi adama diyorum para vermem masrafin benden cikarsa bi hisse senin diye tmam diyo telefonu acmiyo bida biktim senin anliycan sen oner abi sunu al soyle yap de bende dua edym sna bu gelir elimden

izpesinde1

Yeni Üye
Yakinlardaysan herzamn istisarede yarar vardir gorusebilirz

kaan5557

Engellendi
peki kardeşim...Dua etmek karşılığında
ilk dedektörun olmasi nedeniyle ikinci el temiz al..
bak...toplu gömülere denk gelmek zor ve nadir olduğundan arada tektekcilikte yaparım...1 metreye kadar büyük orta ölçekli gömülerede hakim olayım diyorsan ..ayrica ayrım noktasındada fikir vermesi babında vlf tipi bir cihaz önereyim...Xp gmaxx2..yerli merli cafcafli bozuntularla uğraşma...yanarsin dizlerini döversin...

yok ben orta buyuk toplu ariyorum diyorsan...ikinci eli hem uygun stabil cihazlarin kralı Alman pulse star 2 pro al....
çok paran varsa lorenz..
ama sen beni dinle...xpgmaxx2 ye başla...en iyilerinden...taklitleri bile iyi makinadir...bizim anlışanlı yerli ureticiler taklitini bile yapamadilar...yapmaya calistikca sacmaladilar...sacmalamaya basladikca goruntu palavrasiyla urunlerini satmaya calistilar...bak..yazdikca sinirleniyorum...sinirlendikce yaziyorum...)))

Trakyalı81

Yorumlarım 2863 sayılı kanun çerçevesindedir.
peki kardeşim...Dua etmek karşılığında
ilk dedektörun olmasi nedeniyle ikinci el temiz al..
bak...toplu gömülere denk gelmek zor ve nadir olduğundan arada tektekcilikte yaparım...1 metreye kadar büyük orta ölçekli gömülerede hakim olayım diyorsan ..ayrica ayrım noktasındada fikir vermesi babında vlf tipi bir cihaz önereyim...Xp gmaxx2..yerli merli cafcafli bozuntularla uğraşma...yanarsin dizlerini döversin...

yok ben orta buyuk toplu ariyorum diyorsan...ikinci eli hem uygun stabil cihazlarin kralı Alman pulse star 2 pro al....
çok paran varsa lorenz..
ama sen beni dinle...xpgmaxx2 ye başla...en iyilerinden...taklitleri bile iyi makinadir...bizim anlışanlı yerli ureticiler taklitini bile yapamadilar...yapmaya calistikca sacmaladilar...sacmalamaya basladikca goruntu palavrasiyla urunlerini satmaya calistilar...bak..yazdikca sinirleniyorum...sinirlendikce yaziyorum...)))
Sizin dedektörler konusunda derin bir bilgi birikimine sahip olduğunuzu biliyorum.

Garrett gti 2500 e bir kaç yorum alabilir miyim ?

4-5 yildir kullanıyorum. Biliyorsunuz hem pulse hem vlf olarak kullanılabiliyor.
Benim kullanım amacım ise , işlem yaptığım yerin son 50-60 cm kala var mı bir sinyal diye bakıyorum.

Mümkünse yorumunuzu bilmek isterim..