En basıt cubuk nasıl yapılır

kadirkadir

Engellendi
kardeşim çubuk yapılacak pratikten sonra kulanıla bilir bu sorun değil ,sorun çubkların tepkimeleridir

Turko

Uzman
Bu işlere çocukluğunu verip meslek edinen gayri Müslim adamların yanında palazlanan işin ilmini sırrını ruhunu öğrenen bu yaşına kadar 500 okkadan fazla sadece para çıkardan adam diğer emareleri bilinmez neler neler buldu kim bilir, çubuk ilmini çözen yok 20 yılımı verdim ne yaptıysak %50 yi geçemedik diyen mübareğin lafları aklıma geliyor elmas yakut buluyorum diyenlerin kılık kıyafetine bakın demiş. İnandırıcı gelmedi usta. 10 bin ler 30 binler 80 bin dolarlar ne için veriyorsunuz bu paraları veya niye verilmeli ? Benim olmayan, yerini bilmediğim hadi şuraya bakalım dediğimiz yerleri görmek için mi ? Para kolay kazanılmıyor , hayaller Paris oldu gene . Gençlere örnek olmanız gerekiyor boş hayallere kapılıp yanlış yönde birikim yaptırmayın. Yanlış rakamlar bu rakamlar . Hoş bir konu değil.

poseidon2023

Uzman
yazmışın yeni gördüm

10 liralık cubuk ta iş yapar 10 binliralik makinada sadece kullanmayı bilecen sana burda kelime oyunu yapmıyoruz kendi makinam kendim kullanıyorum kendim denedim bukadar kimseyede satmıyorum he yeri gelir satarım alçak olan gelir her türlü dener öyle alır hişttt bi insanı tanımadan bilmeden hakkında yorum yapma bu iyi bir şey deyil @Turko

commander

Member
kalem içine koydum elden daha rahat dönsün diye ve kendi kendine hareket etsin diye

viçüt enerçisi pilastiktende gecer sıtatık elektirik ğibi

cubuk ile iş yapcaksan pile ve dışardan ğüce gerek yok cubuk bu zaten

ben gayetttt iyi iş yaparım ( mecbur ) kalırsam kendim kullanmak için yapmadım bazı arkadaşlar nasıl olur dedigi için basitten yapıp koydum cubuk konusunda büyükk konuşurum ve ayrıyetenn alan tarama konusunda
@Sedegor
vücut enerjisi plastikten de geçer statik elekrik gibi .... senden ricam şu cümleyi açıklarmısın .....

commander

Member
bu soruyu soruyorum çünkü çubuk kullanan senin gibi dostların hiçbirinde plastik sap görmedim

poseidon2023

Uzman
hayırlı akşamlar dilerim

burda sadece elindeki tel daha rahat dönsün diye sadece @commander

Turko

Uzman
yazmışın yeni gördüm

10 liralık cubuk ta iş yapar 10 binliralik makinada sadece kullanmayı bilecen sana burda kelime oyunu yapmıyoruz kendi makinam kendim kullanıyorum kendim denedim bukadar kimseyede satmıyorum he yeri gelir satarım alçak olan gelir her türlü dener öyle alır hişttt bi insanı tanımadan bilmeden hakkında yorum yapma bu iyi bir şey deyil @Turko
Etiket olmamış şimdi gördüm yazıyı usta . Bu sektörde iş yapan firmalar 7-8 yıl dirsek çürüten sonra kariyer yapan muhendislere makina yapmaları için yüz binlerce dolarlık liralık euro lük imkanlar sunuyor bunları test etmeleri için ayrı ayrı imkanlar sunuyor sen adamın koca bir ekiple yapamadığını dört duvar arasında parasız yaptığını idda ediyorsun sonra adamın yaptığı 80 bin dolarlık cihaza yaramaz ben o paraları vermem diyorsun ben yaptım diyorsun bolca laf var konuda başka bir şey yok benim anlamadığım nokta orası . Adamın firması var makina yapıyor kıta genelinde makina satıyor takipçileri var sattığı makinaya %50 diyor daha ilerisine gidemedik çubuk başka bir alem diyor yüzlerce video ile tecrübe aktarıyor senin kadar iddialı konuşmuyor . En kısa zamanda arazide yaptığın cihazı kullanırken çektiğin video yu bekliyorum. Rabbim gönlüne göre versin.

poseidon2023

Uzman
hayırdır aga senin zoruna giden nedir kısaca anlatayım dünyada olan metal ve taşların madenlerin frekansları var bunları çözdükten sonra istedigini arayıp bulursun anladın kimin naptıgı benim sorunum deyil inşAllah anla mışındır @Turko

mayhem

Co Admin
Co Admin
Konu çubuk cihazlardan bahsediliyor icat buda güzel çalışmalar olsun tabiki ama ben anlamam bana verirler ben arazide deneme yaparım isteyen olursa gelir bakar kullanır bak kadirkadir poseidon2023 başkalarıda var konu içinde burdakileri yazdım konuya açıklık getirelim istedim siz ne satıyorsunuz !!!! kime neyi sunuyorsunuz .

poseidon2023

Uzman
aga ğözünü seveyim şu makina resimlerini sil elmas yazılarınıda anlamayan kişilerle uraşmak istemiyorum @mayhem