En faydalı olabilmek için bilgi paylaşımı

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH senin icin endiseleniyorum dikkatli ol, bize belki fazla ihtitacin yok, ama yanindayiz kardesim,

Eger burdan tanıdığım gibi biriysen ben senin için canımi veririm kardesim

Allah dostlarindan dua ve destek isteriz

ZİKRULLAH

Engellendi
@ZİKRULLAH senin icin endiseleniyorum dikkatli ol, bize belki fazla ihtitacin yok, ama yanindayiz kardesim,

Eger burdan tanıdığım gibi biriysen ben senin için canımi veririm kardesim

Allah dostlarindan dua ve destek isteriz
Allah razı olsun abi müminler kardeştir.Bu inançla kucaklıyorum herkesi buradan ne yazdıysam öyleyim.

sef_er

Operatör
ZİKRULLAH
Allah razı olsun abi müminler kardeştir.Bu inançla kucaklıyorum herkesi buradan ne yazdıysam öyleyim
İnsaallah gözümde kardesim cok kiymetli, ben süslü laf olsun diye yazmadım,

Yeterki amel buyuk, hizmet buyuk olsun, bunlarin sebebi kardeşimiz olsun, canimizida veririz, sana bilmeyerekte olsa zararimiz dokunmasin, talimat ver kardesim, parazitlere tedbirli olalım insallah

bursa55

Yeni Üye
selamun aleyküm,Zirkulak ustam iyi aksamlar,Elecron01,ustamizdan haber varmi acaba

Elecron01

Yeni Üye
merhaba dostlarım uzun zamandır cevap veremediğim için özürdilerim. yurtdışı gezilerimden yeni döndüm vatanıma. Yapılan argeler testler alıştırmalar sonuçları birer harika

en kısa zamanda videolu çekimlerle sizlerle olacağım.Projedeki detayların çoğu aşıldı derinlik ayrım sorunları giderildi İnşallah en iyi seviyede sizlerin kullana bileceği küçük taşınabilir ve kolay motelenebilir bir devreyle sizin kullanımına sunacağım..

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
merhaba dostlarım uzun zamandır cevap veremediğim için özürdilerim. yurtdışı gezilerimden yeni döndüm vatanıma. Yapılan argeler testler alıştırmalar sonuçları birer harika

en kısa zamanda videolu çekimlerle sizlerle olacağım.Projedeki detayların çoğu aşıldı derinlik ayrım sorunları giderildi İnşallah en iyi seviyede sizlerin kullana bileceği küçük taşınabilir ve kolay motelenebilir bir devreyle sizin kullanımına sunacağım..
inşallah dağ fare doğurmaz
sizi tenzih ederim şu konu içindeki diğer yancı muhabbetine midem dayanmadı
insanları din sosuna batırılmış boş muhabbetle beklentiye sokup sonra da ortadan bi şekilde toz olup uçmak
delikanlılık kitabının hangi sayfasında yazar göstersinler de okuyalım
ustam aşağı ustam yukarı ustam o yana ustam bu yana yuh olsun artık

Mhmt82

Moderatör
Moderatör
inşallah dağ fare doğurmaz
sizi tenzih ederim şu konu içindeki diğer yancı muhabbetine midem dayanmadı
insanları din sosuna batırılmış boş muhabbetle beklentiye sokup sonra da ortadan bi şekilde toz olup uçmak
delikanlılık kitabının hangi sayfasında yazar göstersinler de okuyalım
ustam aşağı ustam yukarı ustam o yana ustam bu yana yuh olsun artık
arkadaşım merak etme hakkettiği gibi karşılığını buldu..başka yerdede barınamadı..