Ermeni kazıları nasıl bulunur ustalarım ?

tunay_5454

Bilgili Üye
ben olsam ordan uzak dururdum neden mi sürekli gözlenen bir yer kolluk kuvetleri ispitciler kol geziyor ordan daha güzel yerler var biraz dağlık kesimlere çık ordan uzaklaş :)

Son düzenleme:

Hakanbaba

Member
ben olsam ordan uzak dururdum neden mi sürekli gözlenen bir yer kolluk kuvetleri ispitciler kol geziyor ordan daha güzel yerler var biraz dağlık kesimlere çık ordan uzaklaş :)[/QUOT. Belliki oraları bilen bir abisin haklısında yanlız ben öyle sağ tepe define aramak maksadında olan biri değilim konun başında da yazdım kendi arazim harfiyat inşaat yaparken karşılaştığım durumları yazdım ve yardım istedim .yani uzaklaşmam üstat ?

tunay_5454

Bilgili Üye
yardım istiyorsan kolay sen mangalı yak özeldende tlf yaz :)) ben geyveye sık sık gelirim hasan sarıyı tanırmısın geyveden ?

Hakanbaba

Member
Hendekliyim usta ben yazlığım var taraflarda. O yüzden tanımam . Yardım için sağol şuan sadece tarihini yöntemini ögrenmeye bakıyorum . Malum bilgisiz ilgi olmaz değilmi .

_Mithra_

🇹🇷 M¡₺ŕ@ 🇹🇷
Moderatör
kilise ve mezarlıklar ilk ziyaret edilmesi gereken yerlerdir
:D

tunay_5454

Bilgili Üye
Hendekliyim usta ben yazlığım var taraflarda. O yüzden tanımam . Yardım için sağol şuan sadece tarihini yöntemini ögrenmeye bakıyorum . Malum bilgisiz ilgi olmaz değilmi .
hendek başpınar mahallesinde çok kaldım harman tepede baba dostlarımız var senin sormuş olduğun yerlerde bizans ve ermeniler yaşadı bende geyveye yakın bir ilcedenim.