Ermeni köyü

Marco

Bilgili Üye
bu cihazı her eline alan kullanıyormu )))
4 yıl oldu son bir yıldır yeni yeni ehhhh işte diyorum )))
Malanın hangisi Aga bu cihaz ?

Cihazin markası Mala Ground Explorer Ustam, doğru diyorsun, hemen öyle kullanmayız sadece gerekli bilgileri alacağız, yüzeysel bir şekilde öğrensek yine iyi. Yoksa dediğiniz, tam bir verim almak için yıllarca kullanmak gerek ??

Son düzenleme:

Marco

Bilgili Üye
Geri planda ki blok kayalıklara git evlere sanırım bakamayacaksın.
Ustam, koyun içinde sadece şüphelendigimiz evlere ve kilise civarina bakacağız.Daha rahat çalışmak cihazı sadece köyün arka kısımlarımda kullanacağız inşallah. Saygilar ustam.

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Bizimle paylaşırmısın siteyi ustam
Burda paylasmasin ..sona burayi okuyup takip edenler sosyal medyada ve gazete koselerinde nickname konu icerik ve yorumlarimizi kopyalayip kiskirtici ve agir ithamlar ile aleyhimize kullaniyor..sana ozelden yazsin kendin bak sitelere.zaten 4 tane site var o konuda

Marco

Bilgili Üye
Burda paylasmasin ..sona burayi okuyup takip edenler sosyal medyada ve gazete koselerinde nickname konu icerik ve yorumlarimizi kopyalayip kiskirtici ve agir ithamlar ile aleyhimize kullaniyor..sana ozelden yazsin kendin bak sitelere.zaten 4 tane site var o konuda
Ustam doğru diyorsun, bende öyle düşündüm atmadım buraya. Bi de sitelerinde yok soykirimmis yok billem ne illetmis yazip durmuşlar, ayar oldum iyice bunlara.

Marco

Bilgili Üye
Bizimle paylaşırmısın siteyi ustam
Ustam, site genel değil, köyün adını yazıyorsun öyle çıkıyor site. Genel bir site olsaydı paylaşırdim ustam sizinle. Köyün adını atarsam konumu herseyi belli olur. Sizden kıymetli değil.

pertinax

Aktif Üye
Haklısınız değerli hocalarım benimki biraz acemilik olmuş saygılarımla

Kevork

Yeni Üye
Değerli forum arkadaşlarım, kıymetli Ustalarim merhabalar.Uzun zamandır burasi aklimizdaydi, Arge zamani geldi, İstikamet bu köy..Nedir ne değildir diye sizlerle paylaşmak, değerli yorumlariniza başvurmak istedim..Bölge çok kıymetli, bunun için daha sağlam bir ekipmana ihtiyaç vardı. Lorenz z1 dedektör siparişi verdik, insallah gelince göz atmaya gideceğiz, bir abimizden de Mala gpr emanet alacağız.Onlar turlayi gözünden vurdular, yoksa 550 bin tl lik
gpr yi göz kirpladan alamazladı. Ekipman saglam ustalarim, burasi eski bir ermeni köyü şimdi 20 hanelik bir köy, Ermeniler göç edince buraya Selanik Türk'leri kardaslarimiz yerleştirilmiş.Fotigraflar bana ait değildir, yakin zamanda inşallah bir argeye gidecegiz,saygilar sevgiler.

Ekli dosyayı görüntüle 247714

Ekli dosyayı görüntüle 247715Ekli dosyayı görüntüle 247716Ekli dosyayı görüntüle 247717Ekli dosyayı görüntüle 247718Ekli dosyayı görüntüle 247719Ekli dosyayı görüntüle 247720Ekli dosyayı görüntüle 247721