Ermeni kuyusu

mavikorku

Moderatör
Moderatör
[FONT=&quot]su oluğu var mı? tespit edilmelidir. Kuyunun dibinde toprak var mı? Varsa temizleyiniz altında kapak taş olabilir, ayrıca o kaya ayak işareti var mı?[/FONT]

aslanbey

Bilgili Üye
akyol ustam örme değil oyma ama içinden ceset çıkarmış adam

aslanbey

Bilgili Üye
mavikorku Su oluğu yok ustam tabanı taş dolu kuyunun etrafında dolaştım boşluk yok bu odadan başka yok odanın solunda bir boşluk aldık açık odadan ayrı bağlantısı yol dereden tünel ile bir oda işlem yaptık son resimlerdekiler ordan sanki gaz sızıntısı gibi aşağı doğru açtıkça iniyor acaba oda varda içindeki cesedin biriken gazı bir çatlaktan sızmamı yapmış acaba diyorum oksit falan değil çıkan küf gibi birşey

mavikorku

Moderatör
Moderatör
@mavikorku Su oluğu yok ustam tabanı taş dolu kuyunun etrafında dolaştım boşluk yok bu odadan başka yok odanın solunda bir boşluk aldık açık odadan ayrı bağlantısı yol dereden tünel ile bir oda işlem yaptık son resimlerdekiler ordan sanki gaz sızıntısı gibi aşağı doğru açtıkça iniyor acaba oda varda içindeki cesedin biriken gazı bir çatlaktan sızmamı yapmış acaba diyorum oksit falan değil çıkan küf gibi birşey

Öncelikle dere bağlantılı ise su tuzağını düşünün. İster olsun ister olmasın bunu aklınıza alın bir yanlışta allah korusun su basar. Sonrasın da boşluk aldığınız yere odaklanın madem elinizde ekipmanız var. Şans ve bahtınız açık olsun.

akyol

Bilgili Üye
gözünle görmeseydin inanma dostum ayrıca sadece kuyu eşeçekler meftayı koyup tekrar toprakla doldurup çıkaçklar ve bulan arkdaşlar bişey bulmuçak inanma dostum

Böyle ciddi bir işte nasıl fotoğraflama yok.. Söz uçar kuyuda oda yapmışlar böyle zahmet vererek yapılan yer boş olurmu