Ermenice , mem harfimi ?...

bozoklu

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Bu işaret medeniyet işi değil. Kaya mezar medeniyet işi. Farklı şeyler. Bölge uygun olduğu için sanırım farklı zamanlarda farklı amaçlar için kullanılmış

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
Ekli dosyayı görüntüle 163592

@Esteban74
kırmızıyla işaretlediğim yer oksitlenmişmi.. yoksa yosunmu otmu bağlamış ...ona 1 bakarsın
kırmızıyla işaretli yerlere el giriyor gibi içlerine 1 şey bırakılmışmı bakarsın .....büyük yarık içinde ekstradan işaret varmı bakarsın .
sarı işaretlediğim yer horosan kaplı gibi ....1 kontrol adersin .....

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
bence senin burada çok geniş 1 alanda çubuk ve makina çalışması yapman lazım yolları izleri ... ufak yığma taşlar varsa ..vs vs şüphelendiğin neresi varsa yoklaman lazım .... işin gücün rast gitsin ...

deli firat

DOĞACI
Kardeş bizim Üçgen kayayı bulamadın herhalde ayrıca bu küçük tavuk nerde onu ben göremedim öyle birşey varsa işler degişir ben iyi göremiyormu zahmet olmasa şu tavugu bir göreydik

Esteban74

Editör
deli fırat ustam , Kaplumbağa ve tavuk konum vardı ordan inceleyebilirsiniz. İsterseniz buraya da yükleyebilirim

deli firat

DOĞACI
Ikinci foto dışında ki leri benzetemedim ama yakından gören sensin neyse bu ikinci fotonun oldugu kayanın arkasında yani kuyrugu hemen altında boşluk varmı ayrıca asıl işaretin bu kayanin güneybatısına mı düşüyor