Eşimin getirdiği taş dert oldu...

gökerk

Yeni Üye
Eşim yeraltı kilisesinden üzerinde işaretler olan taş getirdi ticarı olarak düşünmedik dekor olarak salonumuza koyduk ama taş eve girdikten sonra eşimin bütün işleri sağlığı bozuldu evde bereket kalmadı bi ara üç ay evimizde yoktuk döndüğümüzde kapılarda mutfakta kahverengi lekeler vardı sirkeli suyla sildik çıktı evde elektronik eşyalar bozuldu taşı yerine koymamızı söylediler eşim koydu evde devamlı Dualar okuduk ama bir türlü evden sıkıntı gitmiyor gelen misafirler oturamıyor ağırlık çöküyor evimizin bereketi hiç yok napmalıyız çok çaresisiz teşekkürler ...Evde Dualar okuduk tütsüler yaptık fayda etmedi en son dediler ki şeytan musallat olmuştur papazın evden çıkartması gerekiyor...

Mal bulanındır

BELKIDE INSANLARIN ELINDE KALAN SON SEY UMUTLARIDI
Üstad 13.03.2017.tarihinde gerekli yardım ve görüşler yapılmış. O zamandan beri bu konu ne aşamada bizi aydınlatırmısın

gökerk

Yeni Üye
Sıkıntılarımız devam ediyor yurtdışında yaşayan arkadasima anlattim oda papaza danışmış kilisiden hicbir esya obje alinip eve getirilmez seytan musaalaat olur ancak papaz yardimiyla evden cikar kafam cok karisti gercekten boyle birsey olabilirmi

Mal bulanındır

Walla o konu açtığın tarihte 5.sayfa yorum yapılmış. Olmazsa mekanı terkedin göçün olsun bitsin mumya ın laneti değil yaa buu

gökerk

Yeni Üye
İki gün evvel arkadasimin papazla konustum ve seytan demesi kafamizi karistirdi gercekten boyle birsey olurmu mantigimiz almiyor

Mal bulanındır

O sorunu gidermek için aracı kullanma kimseyle muhattab olma. Çünkü arkadaşında olsa bu işler buyuk rant kapısıdır. Elin oğlu arkadaş demez senin zayıf yönünden üçbeş kuruş için duygularını sömürür... Tek çözüm. Kendin sessizce yaşadığın yerde kilise bulup oranın papazı rahibiyle bunu paylaşman.. Eski nesil olursa kafidir.. . Dillendiripte.. kendini zora sokma.

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
töbe töbe....kardeşim ne papazı ya ..adamın kendine hayrı yok ..şeytandan fırsatını bulsa kendini kurtaracak... kardeşim aç kuranı kerimi evinde 3 gün üst üste yasin oku sesli vaziyette ...bak bakalım sıkışma olacakmı sizde .... eğerki devam ederse sizde devam edin...mümkünse komşularınızdan akrabalarınızdan ihtiyar .yaşlı kimselerde bulundurun ikramda bulunun ....evde haram olan şey bulundurmayın ..
not : tekbaşınıza kendi kendinize okumayapmayın ..okuma esnasında yalnız olmamaya dikkat edin.....
2ci not :yalnışlığa sebebiyet vermemek için ameller niyetlere göre olduğu için ...her kuran okuyan yanında 1 ileri bulundursun anlamında söylemedim....üstteki okuma yapma ....uğrama musallat la alakalı kendisinin yapabileceği olduğu için yazdım ...
tamam gökerk kardeşim

gökerk

Yeni Üye
Çok teşekkür ederim Rabbimden ve Duadan baska hicbirseye guvenmiyorum inanmiyorum evimizdede kendimiz veya aile buyuklerimize okutuyoruz ama bir sekilde konu taşa geliyor ve aklimizi karistiyorlar

OsiriS

Moderatör
Moderatör
Mal bulanındır kardesim bende konuyu okur okumaz bu sekilde yazacaktim ne oldu bitti bu konuyla alakali yardimlarda bulunulmustu care derman olmadimi diye sen zaten belirtmissin gerekeni..zaten anlatilanlar yapildiysa ne lanet bulasmaymis bu o kadar zamandir okuma yapiliyor cesitli seyler deneniyor ama helen gitmiyor misafir.ya misafirde sikjnti var yada agirlayanlar iyi agirliyor bu arkadas gitmek istemiyor.valla ev sahibi bu zamana kadar yollayamadiysa bunlar yerlesik sisteme gecmistir gecmis olsun..ev sahibi yerini degistirecek bh saatten sonra yapacak baska bisey yok

uçmuş

Süper Moderatör
Süper Moderatör
okumaya devam..... ozaman o dediklerime ilaveten tütsüde yak ... 1 milyoncudan satılan tütsülerden alma misk amber ..türü tütsüler yakın ..onları temin edene kadar da aktarcıdan defne yaprağı al onu yak tütsüle ...

BulursamKader25

Yaptigim Yorumlar; Resmi Kazilar İcin Gecerlidir.
Papaza gitme, gitme, gitme.

Evinizin giris kapisinin ustune
EUZU BESMELE tablosu asin.

Banyo ve wc yi ve mutfak tasinizi sirkeli su ile guzelce temizleyin...

Evin tum odalarinda defne yapragi yakin tutsuleyin.

Camsil fisfis yapan sisesinin icine gulsuyu koyun. Ayetel Kursi, Fatihayi Serife, 11 ihlas, Felak ve Nas surelerini abdestli bir halde okuyunuz ve bu suya ufleyiniz. Sonra tum odalarin tavanlarinin 4 kosesine fisfislayin. Banyo ve wc haric.
Bu islemi 2 ay boyunca her hafta birkez yapiniz.

Abdest al. Kibleye don.
Ya Seyyid Abdulkadir Geylani Hazretleri diye sesli bir sekilde seslen.
Sonra 3 adim yuru ve dur.
Soyle de:
Siz insanlarin ve cinlerin seyhisiniz.
Bu evdekiler bizi huzursuz ediyor.
Bize yardim edin, himmet edin. De.
Sonra oldugun yerde Bir fatiha üc ihlas oku. Bu mubaregin ruhuna hediye edin.

Kardasim,
Bunlar farkli ustalarimizdan hocalarimizdan duydugumuz ve uygulamada fayda gorulen seylerdir.
Sen hepsini yap dene insallah derdin cozulecektir.

İnanarak yapacaksan yap.
İnanmadan yaparsan olmaz.

Gecmis olsun.

Son düzenleme: