Ev yapılırken 3 metreden çıktı

PİLAVCI

Engellendi
Eyvallah ustam şimdi bu taş çıktığı yerde ev var bana bölgeden geldi o tarihte güncel resmi ben istedim ama sordum soruştum bi cevap bulamadım en son buraya attım. İki taş farklı bölge Erzurum ben evin sahibiyle konuştum tlf da bu taşlar çıktığında köyden resmi çekenler olmuş bi süre sonra istanbul dan 2 papaz geliyor o taşları göster sana 2 traktör vereyim demiş lakin adam korkmuş kırdım attım demiş şimdi yeğeni kız uğraşıyor bu taşlarla bizede geldi işte. Bizi çağırdılar o bölgeye ama gitmedik izmir Çeşme nire Erzurum nire
Erzurum hangi ilçe horasan mi catmi?

harundemir

Member
Usta üzerinde ev var şimdi aslında konu çok uzun yaklaşık bir ay telefonda görüştük adam çok korkak yeğeni var kız ankaradan gitti resim çekti güncel gönderdi bizi çok çağırdılar bölgeye ama uzak taşların çıktığı yere 2 metre inşaat demiri sallamışlar gitmiş dahada olsa giderdi diyo delik varmış üzerine taş koymuş beton dökmüş ev yapmış :)benimde dün akşam aklıma geldi bu sayfaya atmak bölge Erzurum

harundemir

Member
Aslında yeğeni olan kız bizi çağıra çağıra bitap kaldı e bizde makina yok tecrübe zaten yok amatörüz yani daha orda çok yer var resimleri gönderdi köylünün bitanesi altın asa bulmuş gitti yok diyo falan köşe olmuş yani. Aslında bulmamış adam yolda giderken köyde kullanılan dirgen omuzda kayaya çarpıyor pat düşüyor :)düştüğü yerde mağaralar falan var ya çok uzun bi konu

harundemir

Member
Eğerki işaretleri kesin çözen olursa sağlam makina da varsa tekrar irtibata geçerim ve gidebiliriz. Ama eğer birilerini bulmamışlarsa çünkü kız yeğeni işin üzerine düşmüştü papazlar 2 traktör verince taşlara bu işte bi iş var diyordu kokuyu almıştı

mayhem

Co Admin
Co Admin
Desene kapının dış mandalıyız sende bir araba falan teklif etseydin :200: Hayırlısı olsun nediyelim ama takibe alınmışlarsa sizde gidersiniz gümbürtüye uyariyim istedim papaz denilen şahıslar memur olabilir .

kabakburgiba

Operatör
Desene kapının dış mandalıyız sende bir araba falan teklif etseydin :200: Hayırlısı olsun nediyelim ama takibe alınmışlarsa sizde gidersiniz gümbürtüye uyariyim istedim papaz denilen şahıslar memur olabilir .
ustam az vermişler memur olsalardı daha fazla verip,iştahlandırırlardı.

PİLAVCI

Engellendi
GARDAŞŞŞ ora nire ahadan ben ilkkez duyirem senden ?
x dediğın yer köy olmiya
1000 tane varsa 800 nü bilirem öyle diyem sana
ama bunu bilmirem hangi ilçceye bağlıkinem bu ğerebe ?
x
x
x
x
x
x
x
x
x
?

Moderatör tarafında düzenlendi:

mayhem

Co Admin
Co Admin
2 traktör 1're yakın daha ne versinler :200: kabakburgiba köy yerindeki insanı başka nasıl cezbedebilirki .

PİLAVCI

Engellendi
KONU amacından cıkıyor dıkkatınızı cekerım