fikir ve çözümlere açık

cce

Member
evet nasipse zaten ayağına takılır yine çıkar karşına değilse bulsanda yaramaz ne aşika nede şaşkına

cce

Member
mantıklı. onlar olsa olsa destek olabilir. teşekkür ederim

cce

Member
aslinda orada cubuk değerli işareti vermişti aynı zamanda boşlukta vermişti ama ben çubukta yeniyim emin olamadım.soyledigin noktayı kontrol edecem teşekkürler.

cce

Member
örme alanın üstüne çıktığım zaman kayanin degerli isareti veriyor cubuk ama orme alan biraz tedirgin etti beni acmak istemedim bilincsizce birde ayak izinin topuğun altındaki hurç izi yönünde aşağıda biraz yığma küçük taşlardan bir birikinti var 20 m civarı aşağıda orada da değerli işareti veriyor ama kazmadım

Son düzenleme:

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
merhaba o yönde hemen bir iki metre yok arası bu kaya varEkli dosyayı görüntüle 238788[/

QUOTE]

Sevgili kardeşim pek ala bu kayadan olumlu bir sinyal aldınızmı. yok eğer bir sinyal yok ise o ayağın olduğu kayaya çık ok yönünde bak bakalım başka gözüne çarpan ne var. Bak sevgili kardeşim boş sallayıp seni uğraştırmak senin vebalini, almak istemem. O yüzden tam isabet etmek isterim . Tekrar bir yöne daha işaret koydum orayıda bir düşün. Bak bunları sallamıyorum Sağ olsunlar bunlar büyük ustaların deyimlerindendir. Sağ ayaklar yüde doksan mezar ile ilgilidir. Ayakalrda illaki yön veren şekiller vardır. Sende ise tam yön verilmiş. Ve bu bulamıyacağın bir yerde değil bence iyi düşün iyi araştır. Orada ne var ise tek tek söyleki hah işte tamam diyebilelim. Oralarda bir kuyu bile olsa bir kaynak bile olsa bir yığma olsa taş yığma olsa çökme olsa Başka bir işaret olsa ne var ise ciğerini ortaya koyacaksınki bu hastaya tanı koyabilsin ustalar. topuk yönündeki yığmada önemliEkli dosyayı görüntüle 238792

cce

Member
yığma yeşil ok yönünde 21 m civarı 150 veya 180 cm çapında küçük el kadar kaya parçaları ile yığma ama resmi yok ama birkaç güne daha sağlıklı tayin edebilirim teşekkürler emekleriniz icin