Fikri olan varmi 1

Sedegor

Engellendi
Dünyanın düz oldugunu her kes bilecek bir gün !
Arladaşlar konu uzadı
şu V işaretleri hakkında duymak istedigim asıl şey.
V işareti Bayanı simgeler,
V isaretinden sonra son nokta işareti olmalı ama uçlar kollar yön vermez
en fazla 3 - 5 metre uzakta ne arıyorsan o vardır.
Murç izi varsa oyma varsa yanında yön verir yoksa yön vermez tek başına ise çok yakın yada V yapan yerler dikkate alınır özellikle kapalı magra içinde degilse.

V işareti tünel ifadesidir.
V işareti mahsene giden yoldur.

Her ne şekilde nerde olursa olsun Mahsen ve tünel degişmez kaidedir diyen yokmu

Burda henüz ne tüneli ne mahseni gördüm ama bulacagım İnşallah.

Belki bölgeye özeldir belki dogru olan budur dışarda yada içerde V işareti bu güne kadar beni hep tünelden odaya mahsene götürdü.

Son düzenleme:

Sedegor

Engellendi
Bir buyuk devirmek gerek
Başka türlü bunun içinden çıkılmaz :300::300::300:
İçmem Aga içenden zarar gelmez bilirim kendine eder içen. Ama bana çok uzak o mevzu )))

içmedik degilim malum bir ayagım Avrupada her ortama girdim çıktım istemesemde içtim. Ama Tövbeliyim )))

Birde kıçıyla içenler varya ))) onlara uyuz olurum )))

Son düzenleme:

The King1

Member
Girdigin magaranin icinde duvarlarda ve yerde balcik varmiydi sivali gibi civik. Burda hersey soylenmiyor. O ruh deligi dedigin deligin ufagi magaranin icinde olacak. Cok ufak bir arastir. Ruhdeliginin yaninda ne oldugunu az cok bilirsin ben soylemeyim. Ve sonuc itibari ile istikametin sonunda herkesin sikke altin aradigi yerden daha degerli birsey karsina cikacak. Yer cok guzel temizligini yap abi. Allah kerim

Sedegor

Engellendi
Girdigin magaranin icinde duvarlarda ve yerde balcik varmiydi sivali gibi civik. Burda hersey soylenmiyor. O ruh deligi dedigin deligin ufagi magaranin icinde olacak. Cok ufak bir arastir. Ruhdeliginin yaninda ne oldugunu az cok bilirsin ben soylemeyim. Ve sonuc itibari ile istikametin sonunda herkesin sikke altin aradigi yerden daha degerli birsey karsina cikacak. Yer cok guzel temizligini yap abi. Allah kerim
Girdigim Magra tertemiz kadeş. Öyle vıcık vıcık olsa giremezdim zaten )))

Çamurlu olan yer magra içinde kazdıgım bir dolgu.

Neyse takılma sen camura caylaga temiz
lerim ben oraları.

The King1

Member
Fikri olan dedin fikrimizi soyledik. Oyle alayli tavirlara gerek yok mubarek. Hicbirseye takildigim yok. Takilacak biseyde yok. Rast gele

Sedegor

Engellendi
Fikri olan dedin fikrimizi soyledik. Oyle alayli tavirlara gerek yok mubarek. Hicbirseye takildigim yok. Takilacak biseyde yok. Rast gele
yok kardeşim alay degil vallahi hani zaten nerde çamur var yazmısız onuda bu kaçıncı tekrar. yeni şey duymak yerin kendi yazdıgım şeyi duyunca takılma diye yazmışım. Teşekkur ederim yardımın için.Allah Razı olsun.

The King1

Member
yok kardeşim alay degil vallahi hani zaten nerde çamur var yazmısız onuda bu kaçıncı tekrar. yeni şey duymak yerin kendi yazdıgım şeyi duyunca takılma diye yazmışım. Teşekkur ederim yardımın için.Allah Razı olsun.
Ben camur demedim. Balcik gibi civik dedim. Kinali. Rutubeti gorunce civir. Bu aylarda magara ici sivaliysa rutubet civiklastirir. Yaza dogru yine sertlesir.

R00T

Profesyonel
Co Admin
Ben V den sonra küçük murç izi oyma değilde büyük oyma görmüşlüğüm var dediğin dönem işlerine denk gelen işlerden.
Sanırsam mekan olarak uzak değilsin .Yani madem üstte yer yok.Mağaranın kendisi daha çok uzayıp gidemez oralarda bir yerde ama nerde .