FİL İŞARETİ . Tüm ustalarımızın ve üyelerimizin katkılarını bekliyorum.

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
epy..

Sevgili ustam gerçekten güzel bir paylaşım Teşkkürler

dardanos

Bakmakmı görmekmi
Süper Moderatör
Sevgili arkadaşlar bende biraz bu çorbaya tuz biber katmak isterim. Sevgili arkadaşlar fil işareti olan yerde mantıkda devreye giriyor. Ha tabiki bazen mantığın dışında şeylerde olabiliyor lakin işin genellemesi budur tabiki . Şimdi filleri düşünelim genelde bir aileden oluşan sürüler halinde gezerler Ve ölüm vaktinin geldiğini hisseden yaşlı filler kendinden öncekilerin yaptığı gibi seçilmiş bir yer olan yere gelir ve son nefesini orada verir orada onun daha önceki tüm akrabaları vardır yada başka fillerde. Lakin mantık ne diyor seçilmiş yerde toplu beraber sonsuzluk uykusuna dalanlar ve işte burada bize yol gösteren ve kanıtlanmış olan şeylerden biridir. Sevgili kardeşlerim fil olan yerde yüzde doksan aile mezarları vardır istisnalar hariç ve bu mezarlarda değerli statüsü yüksek ailelerin mezarlarıdır. Buradaki kavram Filin gücüdür Ve onurudur buraya defnedilen ailenin gücüde onuruda bu suretle gösterilmiştir. Yani nerede böyle bir şey görseniz erafında yada kendine oyulmuş bir den fazla mezarı vardır . İşte ne mutlu katkımız olmuş ise bize

Son düzenleme:

Maden-Mineral

Bilgili Üye
Ben sahsi olarak bir Blok tasa Yapilmis FiL Kafasi gördüm.
Vallahi ne hikmeti iLAHiYE ise, Orda acaip cok Cizimler vardi! aklina gelen hertürlü
isaretler vardi!

Mesela, BAKLAVA Dilimleri - Karo sekli Baklava dilimleri, Aslan - ejderaha. vs figür ve sekillerde mevcuttu...

Ne ise yarar bilmem... Böle YUNAN Sinirina cok yakin...